Nasza szkoła osiągnęła najwyższą średnią
w Toruniu ze wszystkich szkół publicznych
w okresie wakacyjnym - pon-piątki
w godz. 8.30-15.00
------------------
ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO:
poniedziałek - 2 września
8.30 - SP VIII + LO
10.00 - SP V-VII
11.30 - SP I-IV
Trwa rekrutacja do:
- I klasy LO po klasie VIII
- I klasy szkoły podstawowej

oraz rekrutacja uzupełniająca
do klas II - VIII szkoły podstawowej,
Sprawdzian 2016 – najlepszy wyniki w Toruniu – 88,8%

Zamieszczona tabela uwzględnia średnie uzyskane w podstawowych szkołach w Toruniu bez wyników z języka obcego. Nasza szkoła uzyskała 85,4% a po uwzględnieniu średniej z języka angielskiego – 96% ogólna średnia wzrosła do 88,8%!

W środę 29 czerwca 2016 roku  w dzienniku toruńskim ,,Nowości” opublikowano wyniki sprawdzianu szóstoklasistów.  Sprawdzał on wiedzę i umiejętności z języka polskiego, z matematyki i języka obcego. Wśród szkół niepublicznych i publicznych nasza szkoła okazała się najlepsza.  Nasi  uczniowie osiągnęli najwyższy wynik. Z języka polskiego jako jedyni  w Toruniu przekroczyliśmy 90%.

Pani Dyrektor Senia Martuszewska powiedziała: Jestem dumna z moich uczniów i nauczycieli. Zyskali najwyższą średnią w mieście. Nie ukrywamy, że wysoko stawiamy poprzeczkę  naszym uczniom, ale dzięki mało licznym klasom jesteśmy też w stanie z każdym z nich pracować indywidualnie.  Wiemy, kto co lubi i jakie talenty należy u niego rozwijać. Ten wynik to dla nas wielka satysfakcja.  Gratulujemy uczniom i życzymy w przyszłości wielu sukcesów. Szczególne podziękowania należą się naszym nauczycielom, którzy przygotowali szóstoklasistów do tego sprawdzianu: pani Joannie Domeradzkiej – Kowalkowskiej (j.polski-90,6%), pani Annie Tuczyńskiej (matematyka-80,0%) oraz pani Małgorzacie Marchlewskiej – Ziemiak (j.angielski-96,0%).

Sprawdzian 2016- Toruń - Kopia