X
Trwa nabór do klasy I SP
i uzupełniający do klas II-VIII na rok 2021/22

(zakładka rekrutacja)
(

Rekrutacja uzupełniająca do klas I-III liceum
trwa cały rok

(zakładka rekrutacja)
Sekretariat od 07.07.2021 czynny:
od poniedziałku do piątku
w godz. 8.30 - 15.00
telefon-566598970; 502 557 865
DNI OTWARTE
w każdą sobotę lipca i sierpnia
od 10.00 do 13.00
POKAŻ MENU
SCHOWAJ MENU
Sukcesy

Konkursy Kuratoryjne 2021

Laureaci:

Dominika Machelska  (SP8) – j. hiszpański

Finalista:

Omar Sid Ahmed (SP8) – j. angielski


Konkursy Ogólnopolskie 2021

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny Dla Dzieci i Młodzieży „MOTYLA NOGA”

Wiktoria Parzonko kl. 4 – I miejsce w kategorii wiekowej 8-11 lat

Konkurs Ogólnopolski CALIGRAMA: El pincel son mis palabras. Me gusta la naturaleza (Lubię przyrodę) język hiszpański.

Maja Guttfeld – kl. 6a, I miejsce w Polsce w kategorii klas 4-6


Konkursy Kuratoryjne 2019

Laureaci:

Oliwia Lewalska  (GM3) – chemia

Norbert Kacner (SP6) – historia

Maksymilian Falko (SP8) – j.rosyjski

Omar Sid Ahmed (SP6) – j.hiszpański

Finalista:

Oliwia Lewalska (GM3) – j.francuski; biologia


Sukcesy sportowe

Wiktor Kulesza  (GM3) – I miejsce w XII Międzynarodowym Memoriale Par Tanecznych na lodzie – Łódź 2019

Kacper Bogusiewicz  (SP7) – Mistrzostwo Świata Juventus Academy – Turyn 2019


Certyfikat FCE

Karolina Zdziarska  (LO1) – j. angielski


Konkursy Kuratoryjne 2016
.


Sukcesy matematyczne uczniów naszej szkoły
.


III Międzynarodowy Turniej Halowej Piłki Nożnej 


XII Międzyszkolny Festiwal Piosenki Didasko


Finaliści Toruńskiej XXII Mini listy przebojów


Laureat kuratoryjnego konkursu przedmiotowego z przyrody SP

Mikołaj Guttfeld (klasa V)


NAJLEPSZA DRUŻYNA W POLSCE !

Mikołaj Guttfeld, Aleksandra Osóbka i Patrycja Przygoda okazali się być najlepszą drużyną w marszu na orientację na

XLII Ogólnopolskim Turnieju Turystyczno-Krajoznawczym w Barlinku


Laureaci kuratoryjnego konkursu przedmiotowego z języka angielskiego Gm

Jan Jęczmyk (klasa III)

Małgorzata Jęczmyk (klasa II)


Zwycięstwo w wojewódzkich eliminacjach do Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Turystyki Krajoznawczej organizowanych przez PTTK


XIV Festiwal Teatrów Szkół Podstawowych ,,Krok do świata fikcji” – III miejsce Koła Teatralnego.


III Międzyszkolny Konkurs Recytatorski – ,,Spotkanie z Julianem Tuwimem – Mistrzem Słowa” –