X
Sprawdzian szóstoklasisty 2016!
Nasza szkoła osiągnęła najwyższą średnią
w Toruniu ze wszystkich szkół publicznych
i niepublicznych - Nasz wynik to 88,8%
(
Sekretariat szkoły czynny
w okresie wakacyjnym - pon-piątki
w godz. 8.30-15.00
------------------
ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO:
poniedziałek - 2 września
8.30 - SP VIII + LO
10.00 - SP V-VII
11.30 - SP I-IV
Trwa rekrutacja do:
- I klasy LO po klasie VIII
- I klasy szkoły podstawowej

oraz rekrutacja uzupełniająca
do klas II - VIII szkoły podstawowej,
POKAŻ MENU
SCHOWAJ MENU
Sukcesy

Konkursy Kuratoryjne 2019

Laureaci:

Oliwia Lewalska  (GM3) – chemia

Norbert Kacner (SP6) – historia

Maksymilian Falko (SP8) – j.rosyjski

Omar Sid Ahmed (SP6) – j.hiszpański

Finalista:

Oliwia Lewalska (GM3) – j.francuski; biologia


Sukcesy sportowe

Wiktor Kulesza  (GM3) – I miejsce w XII Międzynarodowym Memoriale Par Tanecznych na lodzie – Łódź 2019

Kacper Bogusiewicz  (SP7) – Mistrzostwo Świata Juventus Academy – Turyn 2019


Certyfikat FCE

Karolina Zdziarska  (LO1) – j. angielski


Konkursy Kuratoryjne 2016

Laureaci:

Jan Czarnecki  (Gm) – j.angielski

Mikołaj Kostrzewski (SP) – matematyka

Mateusz Tuczyński (SP) – j.angielski

Finalista:

Mikołaj Kostrzewski (SP) – j.polski; j.angielski; przyroda


Sukcesy matematyczne uczniów naszej szkoły
.

MIĘDZYNARODOWY KONKURS MATEMATYCZNY „PANGEA”.

MIĘDZYNARODOWY KONKURS „KANGUR MATEMATYCZNY”.

Projekt wydawnictwa GWO „Lepsza Szkoła”


III Międzynarodowy Turniej Halowej Piłki Nożnej 

Chłopców rocznik 2006
Beniaminek CUP U-9

Filip i Kacper Bogusiewicz ze swoją drużyną zajęli I miejsce


XII Międzyszkolny Festiwal Piosenki Didasko

Paweł Kulesza,
Filip Stankowski

i Filip Grabowski ( III klasa)- III miejsce

Mateusz Tuczyński (III klasa) –  wyróżnienie


Finaliści Toruńskiej XXII Mini listy przebojów

Kacper Bogusiewicz (klasa II) – 1 miejsce

Jakub Pocieżnicki (klasa II) – 3 miejsce


Laureat kuratoryjnego konkursu przedmiotowego z przyrody SP

Mikołaj Guttfeld (klasa V)


NAJLEPSZA DRUŻYNA W POLSCE !

Mikołaj Guttfeld, Aleksandra Osóbka i Patrycja Przygoda okazali się być najlepszą drużyną w marszu na orientację na

XLII Ogólnopolskim Turnieju Turystyczno-Krajoznawczym w Barlinku


Laureaci kuratoryjnego konkursu przedmiotowego z języka angielskiego Gm

Jan Jęczmyk (klasa III)

Małgorzata Jęczmyk (klasa II)


Zwycięstwo w wojewódzkich eliminacjach do Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Turystyki Krajoznawczej organizowanych przez PTTK

Mikołaj Guttfeld (klasa V)

Aleksandra Osóbka  (klasa V)

Patrycja Przygoda  (klasa V)

opiekun p. Beata Papińska


XIV Festiwal Teatrów Szkół Podstawowych ,,Krok do świata fikcji” – III miejsce Koła Teatralnego.

Wiktoria Stankowska (klasa II) – najlepsza aktorka

Ryszard Michałowski (klasa III)- najlepszy aktor


III Międzyszkolny Konkurs Recytatorski – ,,Spotkanie z Julianem Tuwimem – Mistrzem Słowa” – 

Wiktor Kulesza (klasa IV) – II miejsce SP