Trwa nabór do klasy I SP
i uzupełniający do klas II-VIII na rok 2020/21

(zakładka rekrutacja)
Trwa nabór do klasy I LO na rok 2020/21
Rekrutacja uzupełniająca do klas I-III liceum

(zakładka rekrutacja)
Sekretariat czynny:
od poniedziałku do piątku
w godz. 8.00 - 15.00
szkoła otwarta w każdą sobotę od 10.00 - 13.00
telefon-566598970; 502 557 865
e-dziennik - https://uonetplus.vulcan.net.pl/miastotorun
Szkolne obchody 80 – tej rocznicy rozstrzeliwań na Barbarce – wyjście dla klas 6-7 SP

Dnia 28.10. 2019 roku pojechaliśmy do Szkoły Leśnej, aby wziąć udział w obchodach 80 – tej rocznicy rozstrzeliwań na Barbarce. Organizatorem wyjścia była pani Beata Papińska, a opiekunem pani Joanna Domeradzka-Kowalkowska. Uroczystość rozpoczęła się o 10:00. Organizatorzy opowiedzieli nam o historii tego miejsca oraz pokazali zdjęcia związane z tymi wydarzeniami. Później mieliśmy okazję obejrzeć prace uczniów biorących udział w konkursach zorganizowanych przez pracowników Szkoły Leśnej. W jednym z nich nasza koleżanka , Martyna Walczewska, zajęła III miejsce. Następnie wzięliśmy udział w grze terenowej. Zostaliśmy podzieleni na kilka grup i rozwiązywaliśmy różne zagadki przyrodnicze oraz  historyczne. O godzinie 13:00 zakopaliśmy kapsułę zawierającą pokojowe przesłanie skierowane do przyszłych pokoleń. Potem posadziliśmy drzewa pokoju. Po ciepłym posiłku ruszyliśmy w drogę powrotną do szkoły.