Egzamin ósmoklasisty 2019!
Nasza szkoła otrzymała List gratulacyjny
od Kuratora Oświaty
- za wysoki wynik egzaminu!

- język polski - 80,6%
- język angielski -91,5%
- język rosyjski - 100%
- matematyka - 64,2%
poniedziałek -piątek
w godz. 7.15-17.00
tel. 56-659-89-70
Rozpoczynamy nabór do klasy I LO na rok szkolny 2020-2021
----------------------------
Rekrutacja uzupełniająca:
do klas I i II liceum
do klas I - VIII szkoły podstawowej,
Szkolne obchody 80 – tej rocznicy rozstrzeliwań na Barbarce – wyjście dla klas 6-7 SP

Dnia 28.10. 2019 roku pojechaliśmy do Szkoły Leśnej, aby wziąć udział w obchodach 80 – tej rocznicy rozstrzeliwań na Barbarce. Organizatorem wyjścia była pani Beata Papińska, a opiekunem pani Joanna Domeradzka-Kowalkowska. Uroczystość rozpoczęła się o 10:00. Organizatorzy opowiedzieli nam o historii tego miejsca oraz pokazali zdjęcia związane z tymi wydarzeniami. Później mieliśmy okazję obejrzeć prace uczniów biorących udział w konkursach zorganizowanych przez pracowników Szkoły Leśnej. W jednym z nich nasza koleżanka , Martyna Walczewska, zajęła III miejsce. Następnie wzięliśmy udział w grze terenowej. Zostaliśmy podzieleni na kilka grup i rozwiązywaliśmy różne zagadki przyrodnicze oraz  historyczne. O godzinie 13:00 zakopaliśmy kapsułę zawierającą pokojowe przesłanie skierowane do przyszłych pokoleń. Potem posadziliśmy drzewa pokoju. Po ciepłym posiłku ruszyliśmy w drogę powrotną do szkoły.