Trwa nabór do klasy I SP
i uzupełniający do klas II-VIII na rok 2020/21

(zakładka rekrutacja)
Trwa nabór do klasy I LO na rok 2020/21
Rekrutacja uzupełniająca do klas I-III liceum

(zakładka rekrutacja)
Sekretariat czynny:
od poniedziałku do piątku
w godz. 8.00 - 15.00
szkoła otwarta w każdą sobotę od 10.00 - 13.00
telefon-566598970; 502 557 865
e-dziennik - https://uonetplus.vulcan.net.pl/miastotorun
Teatr na zakończenie roku szkolnego w Szkole Podstawowej

Teatr na zakończenie roku szkolnego w Szkole Podstawowej.Wszyscy młodzi aktorzy byli mocno zaangażowani w przedstawienie losów Królewny Śnieżki i siedmiu krasnoludków. Próby przed oficjalnym występem trwały długo. Przygotowano też specjalne rekwizyty specjalnie tylko na ten występ. Licznie zgromadzona publiczność cierpliwie obejrzała cały występ z wielką uwagą. W rolę królowej wcieliła się Karolina Zdziarska a królem był Mikołaj Kostrzewski.

Każdy wychowawca klasy wręczał uroczyście świadectwa i nagrody za pracę i zaangażowanie uczniów.

Rodzice i uczniowie klasy II szczególnie wyróżnili wychowawczynię Emilię Kokot.

Dużo wzruszeń dostarczyło wszystkim przekazanie wychowawstwa kl III. Pani Hania ze łzami w oczach przekazała wyjątkowe dzieci z klasy III pod skrzydał p. Iwony Zawiślak-Soboty.

Na zakończenie uroczystości mali artyści przypomnieli wszystkim o swoich sukcesach i wystąpili w roli: zespołu Iron Maiden kl I i II, Guns`n`Roses kl. III, zespół z klasy II zaśpiewał piosenkę Powroty z szant  Didasko, Marysia z kl. I przedstawiła się w roli Ani Rusowicz a sekcja taneczna przedstawiła szerego tańców.

Wszystko to odbyło się przy cudownym udziale wyjątkowych rodziców z kl. II, do których dołączyli rodzice z kl. I i III. Całość zakończył bankiet w scenerii ogrodowej. Przed nami 2 miesiące wakacji. Będziemy tęsknić!