Nasza szkoła osiągnęła najwyższą średnią w Toruniu ze wszystkich szkół publicznych
Sekretariat szkoły czynny pon-piątki
w godz. 7.30-17.00
------------------
DNI OTWARTE:
wszystkie soboty marca i kwietnia
w godzinach 10.00 - 13.00
Trwa nabór do:
I klasy LO po klasie VIII
oraz do klas I - VIII szkoły podstawowej,
The Competition of the Tongue Twisters – Łamańce językowe po angielsku

Dnia 05.06. 2017 roku odbył się w naszej szkole konkurs z języka angielskiego – The Competition of the Tongue Twisterters przygotowany przez nauczycielki języka angielskiego. Wzięli w nim udział uczniowie z klas 4-6 SP oraz gimnazjaliści.  Wyznaczaniem zadań zajmowała się pani Monika Wojciechowska, a pomagał jej Krzysztof Błędowski,  uczeń z 1 klasy gimnazjum. Oceną umiejętności uczestników zajęły się dwie nauczycielki – pani Karolina Grabowska i pani Monika Cholewa. Uczniowie zmagali się ze sobą w różnych konkurencjach polegających na szybkim powtarzaniu zwrotów, układaniu ciągów zdań oraz odgadywaniu zagadek. To była wyśmienita zabawa!