Egzamin ósmoklasisty 2019!
Nasza szkoła otrzymała List gratulacyjny
od Kuratora Oświaty
- za wysoki wynik egzaminu!
W związku ze stanem epidemicznym
szkoła została zamknięta
16.03.2020 - 25.03.2020

telefon kontaktowy - 502 557 865
e-dziennik - https://uonetplus.vulcan.net.pl/miastotorun
Zajęcia edukacyjne prowadzone są na platformie
moodle.gem.edu.pl
Trwa nabór do klasy I LO na rok szkolny 2020-2021
----------------------------
Rekrutacja uzupełniająca:
do klas I i II liceum
do klas I - VIII szkoły podstawowej,
Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2016/2017 dla gimnazjalistów i licealistów

Dnia 01.09.2016 roku o godzinie 8:30 odbyła się uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego. Pani Dyrektor serdecznie powitała zgromadzonych uczniów oraz ich rodziców. Następnie przedstawiła wychowawczynie pierwszych klas gimnazjalnych.  Pani Anna Tuczyńska będzie opiekowała się klasą matematyczną, natomiast pani Joanna Domeradzka –Kowalkowska klasą humanistyczną. Nowi uczniowie otrzymali legitymacje oraz krawaty z logo szkoły. Na szkolnej scenie pojawiła się także Kinga Pora, uczennica klasy III LO, której Pani Dyrektor oraz wychowawczyni pogratulowały zdobycia stypendium Prezesa Rady   Ministrów. Pani Dyrektor życzyła także wszystkim zapału do pracy, licznych sukcesów oraz przeżycia wielu wspaniałych chwil w murach naszej szkoły. O godzinie 9:15 uczniowie udali się do sal lekcyjnych, aby omówić plan zajęć na kolejny dzień.