Trwa nabór do klasy I SP
i uzupełniający do klas II-VIII na rok 2020/21

(zakładka rekrutacja)
Trwa nabór do klasy I LO na rok 2020/21
Rekrutacja uzupełniająca do klas I-III liceum

(zakładka rekrutacja)
Sekretariat czynny:
od poniedziałku do piątku
w godz. 8.00 - 15.00
telefon-566598970; 502 557 865
e-dziennik - https://uonetplus.vulcan.net.pl/miastotorun
Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2017-2018

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2017-2018 – w wyznaczonych terminach dla poszczególnych klas przebiegało w 3 turach w poniedziałek 04 września. O godzinie 9.00  – Gimnazjum klasa II i III. O godzinie 10.00 – Szkoła Podstawowa klasy V- VII na koniec o godzinie 11.30 – najmłodsi – Szkoła Podstawowa klasy I- IV. Pani dyrektor z wielką radością powitała wszystkich przybyłych. Przedstawiła zmiany związane z reformą edukacji.  Nowi uczniowie otrzymali legitymacje uczniowskie. Wszyscy uczniowie dowiedzieli się o nowych zmianach programowych, klasowych i organizacyjnych. Pani dyrektor życzyła wszystkim radości z nauki, zadowolenia z poznawania nowych przedmiotów a nauczycielom satysfakcji z przekazywanej wiedzy. Druga część przebiegała już w klasach ze swoimi wychowawcami, którzy przekazali najważniejsze informacje na najbliższe  dni. Trochę zdjęć poniżej – pozostałe zdjęcia na serwerze szkolnym 🙂 .

Witaj szkoło!