Nasza szkoła osiągnęła najwyższą średnią w Toruniu ze wszystkich szkół publicznych
Sekretariat szkoły czynny w wakacje
pon-piątki w godz. 8.00-15.00
Zapraszamy na dni otwarte
w każdą sobotę czerwca
oraz 7 i 14 lipca 2018
od 10.00 do 13.00
Trwa nabór do klas:
I - VIII szkoły podstawowej,
uzupełniający do II-III gimnazjum
oraz do I klasy Liceum Językowego
Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2017-2018

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2017-2018 – w wyznaczonych terminach dla poszczególnych klas przebiegało w 3 turach w poniedziałek 04 września. O godzinie 9.00  – Gimnazjum klasa II i III. O godzinie 10.00 – Szkoła Podstawowa klasy V- VII na koniec o godzinie 11.30 – najmłodsi – Szkoła Podstawowa klasy I- IV. Pani dyrektor z wielką radością powitała wszystkich przybyłych. Przedstawiła zmiany związane z reformą edukacji.  Nowi uczniowie otrzymali legitymacje uczniowskie. Wszyscy uczniowie dowiedzieli się o nowych zmianach programowych, klasowych i organizacyjnych. Pani dyrektor życzyła wszystkim radości z nauki, zadowolenia z poznawania nowych przedmiotów a nauczycielom satysfakcji z przekazywanej wiedzy. Druga część przebiegała już w klasach ze swoimi wychowawcami, którzy przekazali najważniejsze informacje na najbliższe  dni. Trochę zdjęć poniżej – pozostałe zdjęcia na serwerze szkolnym 🙂 .

Witaj szkoło!