Nasza szkoła osiągnęła najwyższą średnią
w Toruniu ze wszystkich szkół publicznych
w okresie wakacyjnym - pon-piątki
w godz. 8.30-15.00
------------------
ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO:
poniedziałek - 2 września
8.30 - SP VIII + LO
10.00 - SP V-VII
11.30 - SP I-IV
Trwa rekrutacja do:
- I klasy LO po klasie VIII
- I klasy szkoły podstawowej

oraz rekrutacja uzupełniająca
do klas II - VIII szkoły podstawowej,
Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2017-2018

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2017-2018 – w wyznaczonych terminach dla poszczególnych klas przebiegało w 3 turach w poniedziałek 04 września. O godzinie 9.00  – Gimnazjum klasa II i III. O godzinie 10.00 – Szkoła Podstawowa klasy V- VII na koniec o godzinie 11.30 – najmłodsi – Szkoła Podstawowa klasy I- IV. Pani dyrektor z wielką radością powitała wszystkich przybyłych. Przedstawiła zmiany związane z reformą edukacji.  Nowi uczniowie otrzymali legitymacje uczniowskie. Wszyscy uczniowie dowiedzieli się o nowych zmianach programowych, klasowych i organizacyjnych. Pani dyrektor życzyła wszystkim radości z nauki, zadowolenia z poznawania nowych przedmiotów a nauczycielom satysfakcji z przekazywanej wiedzy. Druga część przebiegała już w klasach ze swoimi wychowawcami, którzy przekazali najważniejsze informacje na najbliższe  dni. Trochę zdjęć poniżej – pozostałe zdjęcia na serwerze szkolnym 🙂 .

Witaj szkoło!