Nasza szkoła osiągnęła najwyższą średnią
w Toruniu ze wszystkich szkół publicznych
w okresie wakacyjnym - pon-piątki
w godz. 8.30-15.00
------------------
ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO:
poniedziałek - 2 września
8.30 - SP VIII + LO
10.00 - SP V-VII
11.30 - SP I-IV
Trwa rekrutacja do:
- I klasy LO po klasie VIII
- I klasy szkoły podstawowej

oraz rekrutacja uzupełniająca
do klas II - VIII szkoły podstawowej,
Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2013/2014 dla uczniów SP

Dnia 27. 06. 2014 roku o godzinie 16:00 odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego dla uczniów SP.

Pani Dyrektor powitała zgromadzonych uczniów oraz ich bliskich. Następnie wychowawcy klas rozdali świadectwa swoim podopiecznym, którzy radośni i dumni pobiegli pokazać je rodzicom. Najwięcej pochwał usłyszeli uczniowie z najlepszymi wynikami w nauce. Było ich wielu. Najwyższą średnią – 6,00 uzyskał uczeń klasy piątej – Mikołaj Guttfeld. Najwyższą średnią osiągnęli uczniowie klasy czwartej – 5,35! Następnie uczniowie podziękowali Dyrekcji i Nauczycielom za trud włożony w opiekę nad nimi. Po części oficjalnej przybyli obejrzeli program artystyczny przygotowany przez uczniów, a tuż po nim udali się na pyszny poczęstunek.

Wszystkim życzymy radosnych wakacji i niesamowitych przygód!