Trwa nabór do klasy I SP
i uzupełniający do klas II-VIII na rok 2020/21

(zakładka rekrutacja)
Trwa nabór do klasy I LO na rok 2020/21
Rekrutacja uzupełniająca do klas I-III liceum

(zakładka rekrutacja)
Sekretariat czynny:
od poniedziałku do piątku
w godz. 8.00 - 15.00
telefon-566598970; 502 557 865
e-dziennik - https://uonetplus.vulcan.net.pl/miastotorun
Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2014-2015 dla gimnazjalistów i licealistów

Dnia 26. 06. 2015 roku o godzinie 9:00 odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego dla gimnazjalistów i licealistów.

Pani Dyrektor powitała zgromadzonych uczniów oraz ich bliskich. Złożyła gratulacje tym, którzy sumiennie pracowali i zyskali świadectwa z wyróżnieniem. Potem głos zabrała wychowawczyni 3 Gim. – pani Magdalena Budzyńska, która przywołała wspomnienia wspólnie spędzonych lat z klasą oraz życzyła swoim podopiecznym licznych sukcesów w przyszłości.  Następnie uczniowie III klasy gimnazjum podziękowali w ciepłych słowach Dyrekcji, Wychowawcy,  wszystkim Nauczycielom oraz Pracownikom szkoły za opiekę i trud włożony w ich wychowanie. Miłą niespodziankę sprawili uczniom 3 Gim. ich młodsi koledzy, którzy wręczyli im drobne podarunki.

Po wręczeniu świadectw i dyplomów za różne osiągnięcia, Pani Dyrektor życzyła uczniom radosnych i słonecznych wakacji.