Nasza szkoła osiągnęła najwyższą średnią
w Toruniu ze wszystkich szkół publicznych
w okresie wakacyjnym - pon-piątki
w godz. 8.30-15.00
------------------
ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO:
poniedziałek - 2 września
8.30 - SP VIII + LO
10.00 - SP V-VII
11.30 - SP I-IV
Trwa rekrutacja do:
- I klasy LO po klasie VIII
- I klasy szkoły podstawowej

oraz rekrutacja uzupełniająca
do klas II - VIII szkoły podstawowej,
Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2014-2015 dla gimnazjalistów i licealistów

Dnia 26. 06. 2015 roku o godzinie 9:00 odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego dla gimnazjalistów i licealistów.

Pani Dyrektor powitała zgromadzonych uczniów oraz ich bliskich. Złożyła gratulacje tym, którzy sumiennie pracowali i zyskali świadectwa z wyróżnieniem. Potem głos zabrała wychowawczyni 3 Gim. – pani Magdalena Budzyńska, która przywołała wspomnienia wspólnie spędzonych lat z klasą oraz życzyła swoim podopiecznym licznych sukcesów w przyszłości.  Następnie uczniowie III klasy gimnazjum podziękowali w ciepłych słowach Dyrekcji, Wychowawcy,  wszystkim Nauczycielom oraz Pracownikom szkoły za opiekę i trud włożony w ich wychowanie. Miłą niespodziankę sprawili uczniom 3 Gim. ich młodsi koledzy, którzy wręczyli im drobne podarunki.

Po wręczeniu świadectw i dyplomów za różne osiągnięcia, Pani Dyrektor życzyła uczniom radosnych i słonecznych wakacji.