Egzamin ósmoklasisty 2019!
Nasza szkoła otrzymała List gratulacyjny
od Kuratora Oświaty
- za wysoki wynik egzaminu!

- język polski - 80,6%
- język angielski -91,5%
- język rosyjski - 100%
- matematyka - 64,2%
poniedziałek -piątek
w godz. 7.15-17.00
dni otwarte - soboty w godz. 10.00-13.00
tel. 56-659-89-70
Rozpoczynamy nabór do klasy I LO na rok szkolny 2020-2021
----------------------------
Rekrutacja uzupełniająca:
do klas I i II liceum
do klas I - VIII szkoły podstawowej,
Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2014-2015 w SP

Dnia 26. 06. 2015 roku o godzinie 12:00 odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego dla uczniów SP.

Pani Dyrektor powitała zgromadzonych uczniów oraz ich bliskich. Następnie wychowawcy klas rozdali świadectwa swoim podopiecznym, którzy bardzo szczęśliwi pobiegli pokazać je rodzicom. Najwięcej pochwał usłyszeli uczniowie z najlepszymi wynikami w nauce. Było ich wielu. Najwyższą średnią uzyskał uczeń klasy piątej – Mikołaj Kostrzewski.

Wzruszenie na twarzach zgromadzonych pojawiło przy rozdawaniu  świadectw uczniom klasy III i absolwentom klasy VI. Zarówno jedni, jak i drudzy przygotowali  ciekawe programy artystyczne.

Następnie uczniowie podziękowali Dyrekcji i Nauczycielom za trud włożony w opiekę nad nimi. Podziękowania otrzymali także rodzice, którzy aktywnie angażowali się w życie szkoły.

Uroczystość skończyła się o 13:30. Wszystkim życzymy radosnych wakacji, słonecznej pogody i niesamowitych przygód!