Trwa nabór do klasy I SP
i uzupełniający do klas II-VIII na rok 2020/21

(zakładka rekrutacja)
Trwa nabór do klasy I LO na rok 2020/21
Rekrutacja uzupełniająca do klas I-III liceum

(zakładka rekrutacja)
Sekretariat czynny:
od poniedziałku do piątku
w godz. 8.00 - 15.00
szkoła otwarta w każdą sobotę od 10.00 - 13.00
telefon-566598970; 502 557 865
e-dziennik - https://uonetplus.vulcan.net.pl/miastotorun
Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019 SP – najmłodsi

W środę 19 czerwca o godzinie 11.30 rozpoczęliśmy trzecią część zakończenia roku szkolnego. Najmłodsi czyli klasa I -II -III i IV zebrali się w naszym ogrodzie z licznie towarzyszącymi im rodzinami. Po przywitaniu wszystkich przez panią dyrektor, panie wychowawczynie zaczęły wręczać świadectwa, dyplomy i nagrody swoim wychowankom. Całą uroczystość prowadziła pani Hanna Dzikiewicz wychowawczyni klasy pierwszej, której wręczyła osobiście piękne świadectwa. Kolejna klasa II otrzymała świadectwa od swojej wychowawczyni pani Magdaleny Dziergowskiej. Bardzo serdecznie pożegnała się ze swoimi wychowankami wychowawczyni klasy III pani Monika Kostrzycka. Całość uroczystości zamykała klasa IV ze swoją wychowawczynią panią Katarzyną Stalkowską. Wszystkie wychowawczynie życzyły wesołych i bezpiecznych wakacji.