Nasza szkoła osiągnęła najwyższą średnią
w Toruniu ze wszystkich szkół publicznych
w okresie wakacyjnym - pon-piątki
w godz. 8.30-15.00
------------------
ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO:
poniedziałek - 2 września
8.30 - SP VIII + LO
10.00 - SP V-VII
11.30 - SP I-IV
Trwa rekrutacja do:
- I klasy LO po klasie VIII
- I klasy szkoły podstawowej

oraz rekrutacja uzupełniająca
do klas II - VIII szkoły podstawowej,
Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019 SP – najmłodsi

W środę 19 czerwca o godzinie 11.30 rozpoczęliśmy trzecią część zakończenia roku szkolnego. Najmłodsi czyli klasa I -II -III i IV zebrali się w naszym ogrodzie z licznie towarzyszącymi im rodzinami. Po przywitaniu wszystkich przez panią dyrektor, panie wychowawczynie zaczęły wręczać świadectwa, dyplomy i nagrody swoim wychowankom. Całą uroczystość prowadziła pani Hanna Dzikiewicz wychowawczyni klasy pierwszej, której wręczyła osobiście piękne świadectwa. Kolejna klasa II otrzymała świadectwa od swojej wychowawczyni pani Magdaleny Dziergowskiej. Bardzo serdecznie pożegnała się ze swoimi wychowankami wychowawczyni klasy III pani Monika Kostrzycka. Całość uroczystości zamykała klasa IV ze swoją wychowawczynią panią Katarzyną Stalkowską. Wszystkie wychowawczynie życzyły wesołych i bezpiecznych wakacji.