Nasza szkoła osiągnęła najwyższą średnią
w Toruniu ze wszystkich szkół publicznych
w okresie wakacyjnym - pon-piątki
w godz. 8.30-15.00
------------------
ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO:
poniedziałek - 2 września
8.30 - SP VIII + LO
10.00 - SP V-VII
11.30 - SP I-IV
Trwa rekrutacja do:
- I klasy LO po klasie VIII
- I klasy szkoły podstawowej

oraz rekrutacja uzupełniająca
do klas II - VIII szkoły podstawowej,
Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019 SP

Uroczyste zakończenie Roku Szkolnego 2018-2019. W środę 19 czerwca o 9.30 na uroczystym rozdaniu świadectw spotkały się klasy:  siódme, szósta i piąta. Pani Dyrektor Małgorzata Kulesza przywitała wszystkich. Rozdanie świadectw rozpoczęła pani Aleksandra Meler  – wychowawca klasy piątej. Bardzo szczegółowo przedstawiła osiągnięcia każdego  swojego wychowanka w rozlicznych konkursach. Kolejna klasa VI – wychowawca pani Beata Papińska – cała klasa w ostatnim roku wyróżniła się postępami w nauce i zachowaniu. Szczególne osiągnięcie – Norbert Kacner – laureat konkursu kuratoryjnego z historii – gratulacje i trzymamy kciuki w następnym roku szkolnym. Na zakończenie świadectwa odebrali uczniowie 2 klas siódmych. Wychowawczyni klasy VIIa – pani Dominika Piwczyńska oraz pani Anna Szczytniewska wychowawczyni klasy VIIb. W klasach siódmych mieliśmy laureata z języka hiszpańskiego – Omara Sid Ahmeda oraz Mistrza Świata Juventus Academy – Kacpra Bogusiewicza – gratulacje!