Trwa nabór do klasy I SP
i uzupełniający do klas II-VIII na rok 2020/21

(zakładka rekrutacja)
Trwa nabór do klasy I LO na rok 2020/21
Rekrutacja uzupełniająca do klas I-III liceum

(zakładka rekrutacja)
Sekretariat czynny:
od poniedziałku do piątku
w godz. 8.00 - 15.00
telefon-566598970; 502 557 865
e-dziennik - https://uonetplus.vulcan.net.pl/miastotorun
Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019 SP

Uroczyste zakończenie Roku Szkolnego 2018-2019. W środę 19 czerwca o 9.30 na uroczystym rozdaniu świadectw spotkały się klasy:  siódme, szósta i piąta. Pani Dyrektor Małgorzata Kulesza przywitała wszystkich. Rozdanie świadectw rozpoczęła pani Aleksandra Meler  – wychowawca klasy piątej. Bardzo szczegółowo przedstawiła osiągnięcia każdego  swojego wychowanka w rozlicznych konkursach. Kolejna klasa VI – wychowawca pani Beata Papińska – cała klasa w ostatnim roku wyróżniła się postępami w nauce i zachowaniu. Szczególne osiągnięcie – Norbert Kacner – laureat konkursu kuratoryjnego z historii – gratulacje i trzymamy kciuki w następnym roku szkolnym. Na zakończenie świadectwa odebrali uczniowie 2 klas siódmych. Wychowawczyni klasy VIIa – pani Dominika Piwczyńska oraz pani Anna Szczytniewska wychowawczyni klasy VIIb. W klasach siódmych mieliśmy laureata z języka hiszpańskiego – Omara Sid Ahmeda oraz Mistrza Świata Juventus Academy – Kacpra Bogusiewicza – gratulacje!