Egzamin ósmoklasisty 2019!
Nasza szkoła otrzymała List gratulacyjny
od Kuratora Oświaty
- za wysoki wynik egzaminu!

- język polski - 80,6%
- język angielski -91,5%
- język rosyjski - 100%
- matematyka - 64,2%
poniedziałek -piątek
w godz. 7.15-17.00
tel. 56-659-89-70
Rekrutacja uzupełniająca:
do klas I - II liceum
do klas I - VIII szkoły podstawowej,
Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019 SP

Uroczyste zakończenie Roku Szkolnego 2018-2019. W środę 19 czerwca o 9.30 na uroczystym rozdaniu świadectw spotkały się klasy:  siódme, szósta i piąta. Pani Dyrektor Małgorzata Kulesza przywitała wszystkich. Rozdanie świadectw rozpoczęła pani Aleksandra Meler  – wychowawca klasy piątej. Bardzo szczegółowo przedstawiła osiągnięcia każdego  swojego wychowanka w rozlicznych konkursach. Kolejna klasa VI – wychowawca pani Beata Papińska – cała klasa w ostatnim roku wyróżniła się postępami w nauce i zachowaniu. Szczególne osiągnięcie – Norbert Kacner – laureat konkursu kuratoryjnego z historii – gratulacje i trzymamy kciuki w następnym roku szkolnym. Na zakończenie świadectwa odebrali uczniowie 2 klas siódmych. Wychowawczyni klasy VIIa – pani Dominika Piwczyńska oraz pani Anna Szczytniewska wychowawczyni klasy VIIb. W klasach siódmych mieliśmy laureata z języka hiszpańskiego – Omara Sid Ahmeda oraz Mistrza Świata Juventus Academy – Kacpra Bogusiewicza – gratulacje!