Nasza szkoła osiągnęła najwyższą średnią
w Toruniu ze wszystkich szkół publicznych
w okresie wakacyjnym - pon-piątki
w godz. 8.30-15.00
------------------
DZIEŃ OTWARTY:
sobota - 13 lipca
w godzinach 10.00 - 15.00
Trwa rekrutacja do:
- I klasy LO po klasie VIII
- I klasy szkoły podstawowej

oraz rekrutacja uzupełniająca
do klas II - VIII szkoły podstawowej,
Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019

W środę 19 czerwca wszyscy spotkali się na uroczystym zakończeniu roku szkolnego. W naszej szkole przebiegało ono w 3 turach. O 8.30 spotkali się uczniowie klasy pierwszej LO, III Gimnazjum i VIII Szkoły Podstawowej. W tej grupie mieliśmy dwie klasy absolwentów, ostatni rocznik gimnazjum i pierwszych absolwentów ósmej klasy. Ponieważ wyniki z egzaminów zewnętrznych były bardzo dobre (SP i GM) wszyscy byli zadowoleni. Dodatkowo znak zbliżających się wakacji dodawał skrzydeł. Uroczystość rozpoczęła Pani Dyrektor Małgorzata Kulesza, przywitała wszystkich i przekazała mikrofon pani Annie Borkowskiej – wychowawczyni klasy I Liceum. Następnie dyplomy otrzymali uczniowie-absolwenci klasy III Gimnazjum od swojej wychowawczyni pani Joanny Domeradzkiej-Kowalkowskiej , która w ciepłych słowach opisała każdego swojego wychowanka. Najmłodsi w tym gronie Absolwenci Szkoły Podstawowej otrzymali świadectwa od swojego wychowawcy pana Stanisława Nobika. Przedstawiciele absolwentów obu klas podziękowali nauczycielom za trud i pomoc w nauce i nie tylko… Spotkanie I tury podsumowała Pani Dyrektor Senia Martuszewska, życząc bezpiecznych i wesołych wakacji. Bardzo miłym prezentem okazało się piękne tableau przekazane przez rodziców klasy VIII SP – dziękujemy!

O 9.30 na uroczystym rozdaniu świadectw spotkały się klasy:  siódme, szósta i piąta.

O godzinie 11.00 przyszli najmłodsi – klasy pierwsza, druga, trzecia i czwarta Szkoły Podstawowej.

Relacje z dwóch pozostałych części niebawem 🙂 .