Nasza szkoła osiągnęła najwyższą średnią w Toruniu ze wszystkich szkół publicznych
Sekretariat szkoły czynny pon-piątki
w godz. 7.30-17.00
------------------
DNI OTWARTE:
wszystkie soboty marca i kwietnia
w godzinach 10.00 - 13.00
Trwa nabór do:
I klasy LO po klasie VIII
oraz do klas I - VIII szkoły podstawowej,
Wigilia 2016 w szkole podstawowej

22 grudnia, tuż przed feriami świątecznymi klasy I, II i III zorganizowały wspólną Wigilię. Od rana dzieci szykowały stoły, rozkładały słodkości. Kiedy wszystko było gotowe przyszły do nas panie dyrektorki, złożyły nam moc serdecznych życzeń. Tuż za nimi pojawił się Mikołaj z drobnymi upominkami, oczywiście trzeba było najpierw zaśpiewać kolędę. Następnie pan Paweł Lubrański nasz katecheta odczytał fragment Ewangelii, podzieliliśmy się opłatkiem między sobą i z naszymi kochanymi nauczycielami. Wreszcie przyszła pora na to co tygryski lubią najbardziej 🙂 Wspólna biesiada i kolędowanie. Żal było kończyć, gdy przybywali rodzice… Wesołych Świąt Bożego Narodzenia.(Więcej zdjęć na serwerze szkolnym)