Nasza szkoła osiągnęła najwyższą średnią w Toruniu ze wszystkich szkół publicznych
Sekretariat szkoły czynny w wakacje
pon-piątki w godz. 7.30-15.30
Trwa nabór do klas:
I - VIII szkoły podstawowej,
uzupełniający do III klasy gimnazjum
oraz do I klasy Liceum Językowego
Wizyta Alberto i Giuseppe w naszej szkole

W czwartek 12 listopada przyjechali do naszej szkoły przyjaciele z Włoch. Alberto i Giuseppe pochodzą z Altamury z „prawdziwych Włoch” czyli z południa kraju. Gospodarzami byli uczniowie naszego Liceum, chociaż zajęcia i zabawy były udziałem wszystkich uczniów naszej szkoły. Nasi goście zaproponowali  różnorodne gry i zabawy w języku angielskim i włoskim. Smakowaliśmy również potraw włoskich spaghetti pasta oraz pizzę. Przez dwa dni wszyscy byli podekscytowani tą wizytą oraz rozmowami na różne tematy. Nie zabrakło wspólnego śpiewani piosenek włoskich i angielskich. Popołudnia Włosi spędzili z licealistami, którzy wcielili się w rolę przewodników po Toruniu. Odwiedziliśmy z nimi Muzeum Piernika i Planetarium. W piątek mogli spróbować sił na lodowisku. Niestety czas szybko płynie i w sobotę trzeba było się pożegnać do następnego razu.