Nasza szkoła osiągnęła najwyższą średnią w Toruniu ze wszystkich szkół publicznych
pon-czw w godz. 7.10-17.00
piątki w godz. 7.10-15.00
Zapraszamy na dni otwarte
w każdą sobotę maja
i czerwca 2018
od 10.00 do 13.00
Trwa nabór do klas:
I - VIII szkoły podstawowej,
uzupełniający do II-III gimnazjum
oraz do I klasy Liceum Językowego
Wizyta Alberto i Giuseppe w naszej szkole

W czwartek 12 listopada przyjechali do naszej szkoły przyjaciele z Włoch. Alberto i Giuseppe pochodzą z Altamury z „prawdziwych Włoch” czyli z południa kraju. Gospodarzami byli uczniowie naszego Liceum, chociaż zajęcia i zabawy były udziałem wszystkich uczniów naszej szkoły. Nasi goście zaproponowali  różnorodne gry i zabawy w języku angielskim i włoskim. Smakowaliśmy również potraw włoskich spaghetti pasta oraz pizzę. Przez dwa dni wszyscy byli podekscytowani tą wizytą oraz rozmowami na różne tematy. Nie zabrakło wspólnego śpiewani piosenek włoskich i angielskich. Popołudnia Włosi spędzili z licealistami, którzy wcielili się w rolę przewodników po Toruniu. Odwiedziliśmy z nimi Muzeum Piernika i Planetarium. W piątek mogli spróbować sił na lodowisku. Niestety czas szybko płynie i w sobotę trzeba było się pożegnać do następnego razu.