Egzamin ósmoklasisty 2019!
Nasza szkoła otrzymała List gratulacyjny
od Kuratora Oświaty
- za wysoki wynik egzaminu!

- język polski - 80,6%
- język angielski -91,5%
- język rosyjski - 100%
- matematyka - 64,2%
poniedziałek -piątek
w godz. 7.15-17.00 (ferie zimowe 8.00-15.00)
dni otwarte - soboty w godz. 10.00-13.00
tel. 56-659-89-70
Rozpoczynamy nabór do klasy I LO na rok szkolny 2020-2021
----------------------------
Rekrutacja uzupełniająca:
do klas I i II liceum
do klas I - VIII szkoły podstawowej,
Wizyta Alberto i Giuseppe w naszej szkole

W czwartek 12 listopada przyjechali do naszej szkoły przyjaciele z Włoch. Alberto i Giuseppe pochodzą z Altamury z „prawdziwych Włoch” czyli z południa kraju. Gospodarzami byli uczniowie naszego Liceum, chociaż zajęcia i zabawy były udziałem wszystkich uczniów naszej szkoły. Nasi goście zaproponowali  różnorodne gry i zabawy w języku angielskim i włoskim. Smakowaliśmy również potraw włoskich spaghetti pasta oraz pizzę. Przez dwa dni wszyscy byli podekscytowani tą wizytą oraz rozmowami na różne tematy. Nie zabrakło wspólnego śpiewani piosenek włoskich i angielskich. Popołudnia Włosi spędzili z licealistami, którzy wcielili się w rolę przewodników po Toruniu. Odwiedziliśmy z nimi Muzeum Piernika i Planetarium. W piątek mogli spróbować sił na lodowisku. Niestety czas szybko płynie i w sobotę trzeba było się pożegnać do następnego razu.