Trwa nabór do klasy I SP
i uzupełniający do klas II-VIII na rok 2020/21

(zakładka rekrutacja)

Rekrutacja uzupełniająca do klas I-III liceum

(zakładka rekrutacja)
Sekretariat od 17.01.2021 czynny:
od poniedziałku do piątku
w godz. 8.00 - 17.00
telefon-566598970; 502 557 865
DNI OTWARTE
w każdą sobotę marca, kwietnia i maja
od 10.00 do 13.00
Wizyta Alberto i Giuseppe w naszej szkole

W czwartek 12 listopada przyjechali do naszej szkoły przyjaciele z Włoch. Alberto i Giuseppe pochodzą z Altamury z „prawdziwych Włoch” czyli z południa kraju. Gospodarzami byli uczniowie naszego Liceum, chociaż zajęcia i zabawy były udziałem wszystkich uczniów naszej szkoły. Nasi goście zaproponowali  różnorodne gry i zabawy w języku angielskim i włoskim. Smakowaliśmy również potraw włoskich spaghetti pasta oraz pizzę. Przez dwa dni wszyscy byli podekscytowani tą wizytą oraz rozmowami na różne tematy. Nie zabrakło wspólnego śpiewani piosenek włoskich i angielskich. Popołudnia Włosi spędzili z licealistami, którzy wcielili się w rolę przewodników po Toruniu. Odwiedziliśmy z nimi Muzeum Piernika i Planetarium. W piątek mogli spróbować sił na lodowisku. Niestety czas szybko płynie i w sobotę trzeba było się pożegnać do następnego razu.