Nasza szkoła osiągnęła najwyższą średnią
w Toruniu ze wszystkich szkół publicznych
w okresie wakacyjnym - pon-piątki
w godz. 8.30-15.00
------------------
ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO:
poniedziałek - 2 września
8.30 - SP VIII + LO
10.00 - SP V-VII
11.30 - SP I-IV
Trwa rekrutacja do:
- I klasy LO po klasie VIII
- I klasy szkoły podstawowej

oraz rekrutacja uzupełniająca
do klas II - VIII szkoły podstawowej,
Wizyta Alberto i Giuseppe w naszej szkole

W czwartek 12 listopada przyjechali do naszej szkoły przyjaciele z Włoch. Alberto i Giuseppe pochodzą z Altamury z „prawdziwych Włoch” czyli z południa kraju. Gospodarzami byli uczniowie naszego Liceum, chociaż zajęcia i zabawy były udziałem wszystkich uczniów naszej szkoły. Nasi goście zaproponowali  różnorodne gry i zabawy w języku angielskim i włoskim. Smakowaliśmy również potraw włoskich spaghetti pasta oraz pizzę. Przez dwa dni wszyscy byli podekscytowani tą wizytą oraz rozmowami na różne tematy. Nie zabrakło wspólnego śpiewani piosenek włoskich i angielskich. Popołudnia Włosi spędzili z licealistami, którzy wcielili się w rolę przewodników po Toruniu. Odwiedziliśmy z nimi Muzeum Piernika i Planetarium. W piątek mogli spróbować sił na lodowisku. Niestety czas szybko płynie i w sobotę trzeba było się pożegnać do następnego razu.