Nasza szkoła osiągnęła najwyższą średnią w Toruniu ze wszystkich szkół publicznych
Sekretariat szkoły czynny w wakacje
pon-piątki w godz. 7.30-15.30
Trwa nabór do klas:
I - VIII szkoły podstawowej,
uzupełniający do III klasy gimnazjum
oraz do I klasy Liceum Językowego
Wycieczka do Warszawy 2017

Dnia 12. 12. 2017 r. pojechaliśmy na wycieczkę do Warszawy. Opiekowały się nami trzy nauczycielki: pani Anna Borkowska, pani Dominika Piwczyńska i pani Joanna Domeradzka-Kowalkowska. Do stolicy dojechaliśmy o godzinie 9:00. Udaliśmy się do teatru, aby obejrzeć spektakl pt. ,,Zemsta”. Następnie pojechaliśmy na starówkę. Po obiedzie poszliśmy do Muzeum Literatury imienia Adama Mickiewicza. Tam przewodnik opowiedział nam o życiu i twórczości poety. Obejrzeliśmy rękopisy Mickiewicza, fragmenty korespondencji,  pierwodruki jego utworów oraz wiele pamiątek po nim, m. in. kufer podróżny, obrazek z nowogródzkiego domu, meble z paryskiego gabinetu, fotografie oraz portrety rodzinne. O godzinie 14:30 wyruszyliśmy w drogę powrotną. O 18:00 dojechaliśmy do Torunia.