Nasza szkoła osiągnęła najwyższą średnią w Toruniu ze wszystkich szkół publicznych
pon-czw w godz. 7.10-17.00
piątki w godz. 7.10-15.00
Trwa nabór do klas:
I - VIII szkoły podstawowej,
uzupełniający do II-III gimnazjum
Wycieczka do Warszawy 2017
warszawa 12 (4)

Dnia 12. 12. 2017 r. pojechaliśmy na wycieczkę do Warszawy. Opiekowały się nami trzy nauczycielki: pani Anna Borkowska, pani Dominika Piwczyńska i pani Joanna Domeradzka-Kowalkowska. Do stolicy dojechaliśmy o godzinie 9:00. Udaliśmy się do teatru, aby obejrzeć spektakl pt. ,,Zemsta”. Następnie pojechaliśmy na starówkę. Po obiedzie poszliśmy do Muzeum Literatury imienia Adama Mickiewicza. Tam przewodnik opowiedział nam o życiu i twórczości poety. Obejrzeliśmy rękopisy Mickiewicza, fragmenty korespondencji,  pierwodruki jego utworów oraz wiele pamiątek po nim, m. in. kufer podróżny, obrazek z nowogródzkiego domu, meble z paryskiego gabinetu, fotografie oraz portrety rodzinne. O godzinie 14:30 wyruszyliśmy w drogę powrotną. O 18:00 dojechaliśmy do Torunia.