Nasza szkoła osiągnęła najwyższą średnią
w Toruniu ze wszystkich szkół publicznych
w okresie wakacyjnym - pon-piątki
w godz. 8.30-15.00
------------------
ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO:
poniedziałek - 2 września
8.30 - SP VIII + LO
10.00 - SP V-VII
11.30 - SP I-IV
Trwa rekrutacja do:
- I klasy LO po klasie VIII
- I klasy szkoły podstawowej

oraz rekrutacja uzupełniająca
do klas II - VIII szkoły podstawowej,
Wycieczka do Warszawy 2017

Dnia 12. 12. 2017 r. pojechaliśmy na wycieczkę do Warszawy. Opiekowały się nami trzy nauczycielki: pani Anna Borkowska, pani Dominika Piwczyńska i pani Joanna Domeradzka-Kowalkowska. Do stolicy dojechaliśmy o godzinie 9:00. Udaliśmy się do teatru, aby obejrzeć spektakl pt. ,,Zemsta”. Następnie pojechaliśmy na starówkę. Po obiedzie poszliśmy do Muzeum Literatury imienia Adama Mickiewicza. Tam przewodnik opowiedział nam o życiu i twórczości poety. Obejrzeliśmy rękopisy Mickiewicza, fragmenty korespondencji,  pierwodruki jego utworów oraz wiele pamiątek po nim, m. in. kufer podróżny, obrazek z nowogródzkiego domu, meble z paryskiego gabinetu, fotografie oraz portrety rodzinne. O godzinie 14:30 wyruszyliśmy w drogę powrotną. O 18:00 dojechaliśmy do Torunia.