Trwa nabór do klasy I SP
i uzupełniający do klas II-VIII na rok 2020/21

(zakładka rekrutacja)
Trwa nabór do klasy I LO na rok 2020/21
Rekrutacja uzupełniająca do klas I-III liceum

(zakładka rekrutacja)
Sekretariat czynny:
od poniedziałku do piątku
w godz. 8.00 - 15.00
szkoła otwarta w każdą sobotę od 10.00 - 13.00
telefon-566598970; 502 557 865
e-dziennik - https://uonetplus.vulcan.net.pl/miastotorun
Wycieczka klas I-V SP do Teatru Muzycznego im. D. Baduszkowej w Gdyni

Dnia 09.05.2014 roku pojechaliśmy do Gdyni, aby w tamtejszym teatrze obejrzeć musical pt. ,,Shrek.” Organizatorem wycieczki była pani Monika Jenczewska. W opiece nad nami pomagały trzy panie: pani Hanna Dzikiewicz, pani Dagna Czerwonka i pani Joanna Domeradzka-Kowalkowska.

Z zainteresowaniem śledziliśmy losy niezbyt urodziwego, ale zabawnego ogra Shreka, który musiał uwolnić piękną księżniczkę Fionę ze szponów strasznego smoka. Podziwialiśmy występy aktorów, wspaniałą scenografię i niezwykłe efekty specjalne. Musical podobał się zarówno nam, jak i naszym opiekunkom. Spektakl trwał prawie trzy godziny, więc tuż po nim pojechaliśmy się na obiad.

W drodze powrotnej obejrzeliśmy dwa filmy. Kierowca przygotował dla nas niespodziankę– karaoke. Śpiewaliśmy takie przeboje jak: ,, Czy ten pan i pani”, ,,Jesteś szalona”, ,,Ona tańczy dla mnie” oraz ,,Bałkanica”.  Do Torunia dotarliśmy około godziny 18:00.

Wycieczka dostarczyła nam wielu miłych i niezapomnianych wrażeń.