Nasza szkoła osiągnęła najwyższą średnią
w Toruniu ze wszystkich szkół publicznych
w okresie wakacyjnym - pon-piątki
w godz. 8.30-15.00
------------------
ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO:
poniedziałek - 2 września
8.30 - SP VIII + LO
10.00 - SP V-VII
11.30 - SP I-IV
Trwa rekrutacja do:
- I klasy LO po klasie VIII
- I klasy szkoły podstawowej

oraz rekrutacja uzupełniająca
do klas II - VIII szkoły podstawowej,
Wycieczka klas I-V SP do Teatru Muzycznego im. D. Baduszkowej w Gdyni

Dnia 09.05.2014 roku pojechaliśmy do Gdyni, aby w tamtejszym teatrze obejrzeć musical pt. ,,Shrek.” Organizatorem wycieczki była pani Monika Jenczewska. W opiece nad nami pomagały trzy panie: pani Hanna Dzikiewicz, pani Dagna Czerwonka i pani Joanna Domeradzka-Kowalkowska.

Z zainteresowaniem śledziliśmy losy niezbyt urodziwego, ale zabawnego ogra Shreka, który musiał uwolnić piękną księżniczkę Fionę ze szponów strasznego smoka. Podziwialiśmy występy aktorów, wspaniałą scenografię i niezwykłe efekty specjalne. Musical podobał się zarówno nam, jak i naszym opiekunkom. Spektakl trwał prawie trzy godziny, więc tuż po nim pojechaliśmy się na obiad.

W drodze powrotnej obejrzeliśmy dwa filmy. Kierowca przygotował dla nas niespodziankę– karaoke. Śpiewaliśmy takie przeboje jak: ,, Czy ten pan i pani”, ,,Jesteś szalona”, ,,Ona tańczy dla mnie” oraz ,,Bałkanica”.  Do Torunia dotarliśmy około godziny 18:00.

Wycieczka dostarczyła nam wielu miłych i niezapomnianych wrażeń.