Egzamin ósmoklasisty 2019!
Nasza szkoła otrzymała List gratulacyjny
od Kuratora Oświaty
- za wysoki wynik egzaminu!

- język polski - 80,6%
- język angielski -91,5%
- język rosyjski - 100%
- matematyka - 64,2%
poniedziałek -piątek
w godz. 7.15-17.00 (ferie zimowe 8.00-15.00)
dni otwarte - soboty w godz. 10.00-13.00
tel. 56-659-89-70
Rozpoczynamy nabór do klasy I LO na rok szkolny 2020-2021
----------------------------
Rekrutacja uzupełniająca:
do klas I i II liceum
do klas I - VIII szkoły podstawowej,
Wycieczka klas I-V SP do Teatru Muzycznego im. D. Baduszkowej w Gdyni

Dnia 09.05.2014 roku pojechaliśmy do Gdyni, aby w tamtejszym teatrze obejrzeć musical pt. ,,Shrek.” Organizatorem wycieczki była pani Monika Jenczewska. W opiece nad nami pomagały trzy panie: pani Hanna Dzikiewicz, pani Dagna Czerwonka i pani Joanna Domeradzka-Kowalkowska.

Z zainteresowaniem śledziliśmy losy niezbyt urodziwego, ale zabawnego ogra Shreka, który musiał uwolnić piękną księżniczkę Fionę ze szponów strasznego smoka. Podziwialiśmy występy aktorów, wspaniałą scenografię i niezwykłe efekty specjalne. Musical podobał się zarówno nam, jak i naszym opiekunkom. Spektakl trwał prawie trzy godziny, więc tuż po nim pojechaliśmy się na obiad.

W drodze powrotnej obejrzeliśmy dwa filmy. Kierowca przygotował dla nas niespodziankę– karaoke. Śpiewaliśmy takie przeboje jak: ,, Czy ten pan i pani”, ,,Jesteś szalona”, ,,Ona tańczy dla mnie” oraz ,,Bałkanica”.  Do Torunia dotarliśmy około godziny 18:00.

Wycieczka dostarczyła nam wielu miłych i niezapomnianych wrażeń.