Egzamin ósmoklasisty 2019!
Nasza szkoła otrzymała List gratulacyjny
od Kuratora Oświaty
- za wysoki wynik egzaminu!
W związku ze stanem epidemicznym
szkoła została zamknięta
16.03.2020 - 25.03.2020

telefon kontaktowy - 502 557 865
e-dziennik - https://uonetplus.vulcan.net.pl/miastotorun
Zajęcia edukacyjne prowadzone są na platformie
moodle.gem.edu.pl
Trwa nabór do klasy I LO na rok szkolny 2020-2021
----------------------------
Rekrutacja uzupełniająca:
do klas I i II liceum
do klas I - VIII szkoły podstawowej,
Wycieczka klasy I i II na Kaszuby i do Łeby

W dniach 4-6 maja klasa I i II pojechała na wycieczkę na Kaszuby. Dla niektórych dzieci był to pierwszy, tak długi pobyt poza domem. Pierwszego dnia uczniowie zwiedzi Kaszubski Park Etnograficzny we Wdzydzach Kiszewskich,  spotkali się z gawędziarką, która przybliżyła kulturę Kaszubów. Potem dzieci uczestniczyły w pokazie psów policyjnych w akcji. Wieczorem pląsały i śpiewały przy ognisku i oczywiście zjadły upieczone przez siebie kiełbaski. Następnego dnia poszły do mini zoo oraz przeszły ścieżkę przyrodniczą w towarzystwie leśnika. Pan leśnik pokazał ciekawostki przyrodnicze, drzewo Baby Jagi, żeremię. Każdy odprawił zaklęcie „Ja tu jeszcze wrócę!”. Tego dnia po obiedzie dzieci pojechały do Łeby i przywitały się z morzem harcując na plaży. Wieczorem odbył się mecz piłka nożnej i dyskoteka. Ostatniego dnia popłynęli statkiem przez Jezioro Łebsko do Muzeum Wyrzutni Rakiet a stamtąd na wydmy łebskie. W drodze powrotnej zwiedzili muzeum. Niemniej co dobre szybko się kończy…  🙂 🙂 🙂 Kiedy kolejna wycieczka???