Nasza szkoła osiągnęła najwyższą średnią w Toruniu ze wszystkich szkół publicznych
pon-czw w godz. 7.10-17.00
piątki w godz. 7.10-15.00
Zapraszamy na dni otwarte
w każdą sobotę maja
i czerwca 2018
od 10.00 do 13.00
Trwa nabór do klas:
I - VIII szkoły podstawowej,
uzupełniający do II-III gimnazjum
oraz do I klasy Liceum Językowego
Wycieczka klasy I i II na Kaszuby i do Łeby

W dniach 4-6 maja klasa I i II pojechała na wycieczkę na Kaszuby. Dla niektórych dzieci był to pierwszy, tak długi pobyt poza domem. Pierwszego dnia uczniowie zwiedzi Kaszubski Park Etnograficzny we Wdzydzach Kiszewskich,  spotkali się z gawędziarką, która przybliżyła kulturę Kaszubów. Potem dzieci uczestniczyły w pokazie psów policyjnych w akcji. Wieczorem pląsały i śpiewały przy ognisku i oczywiście zjadły upieczone przez siebie kiełbaski. Następnego dnia poszły do mini zoo oraz przeszły ścieżkę przyrodniczą w towarzystwie leśnika. Pan leśnik pokazał ciekawostki przyrodnicze, drzewo Baby Jagi, żeremię. Każdy odprawił zaklęcie „Ja tu jeszcze wrócę!”. Tego dnia po obiedzie dzieci pojechały do Łeby i przywitały się z morzem harcując na plaży. Wieczorem odbył się mecz piłka nożnej i dyskoteka. Ostatniego dnia popłynęli statkiem przez Jezioro Łebsko do Muzeum Wyrzutni Rakiet a stamtąd na wydmy łebskie. W drodze powrotnej zwiedzili muzeum. Niemniej co dobre szybko się kończy…  🙂 🙂 🙂 Kiedy kolejna wycieczka???