Nasza szkoła osiągnęła najwyższą średnią
w Toruniu ze wszystkich szkół publicznych
w okresie wakacyjnym - pon-piątki
w godz. 8.30-15.00
------------------
ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO:
poniedziałek - 2 września
8.30 - SP VIII + LO
10.00 - SP V-VII
11.30 - SP I-IV
Trwa rekrutacja do:
- I klasy LO po klasie VIII
- I klasy szkoły podstawowej

oraz rekrutacja uzupełniająca
do klas II - VIII szkoły podstawowej,
Wycieczka klasy I i II na Kaszuby i do Łeby

W dniach 4-6 maja klasa I i II pojechała na wycieczkę na Kaszuby. Dla niektórych dzieci był to pierwszy, tak długi pobyt poza domem. Pierwszego dnia uczniowie zwiedzi Kaszubski Park Etnograficzny we Wdzydzach Kiszewskich,  spotkali się z gawędziarką, która przybliżyła kulturę Kaszubów. Potem dzieci uczestniczyły w pokazie psów policyjnych w akcji. Wieczorem pląsały i śpiewały przy ognisku i oczywiście zjadły upieczone przez siebie kiełbaski. Następnego dnia poszły do mini zoo oraz przeszły ścieżkę przyrodniczą w towarzystwie leśnika. Pan leśnik pokazał ciekawostki przyrodnicze, drzewo Baby Jagi, żeremię. Każdy odprawił zaklęcie „Ja tu jeszcze wrócę!”. Tego dnia po obiedzie dzieci pojechały do Łeby i przywitały się z morzem harcując na plaży. Wieczorem odbył się mecz piłka nożnej i dyskoteka. Ostatniego dnia popłynęli statkiem przez Jezioro Łebsko do Muzeum Wyrzutni Rakiet a stamtąd na wydmy łebskie. W drodze powrotnej zwiedzili muzeum. Niemniej co dobre szybko się kończy…  🙂 🙂 🙂 Kiedy kolejna wycieczka???