Egzamin ósmoklasisty 2019!
Nasza szkoła otrzymała List gratulacyjny
od Kuratora Oświaty
- za wysoki wynik egzaminu!

- język polski - 80,6%
- język angielski -91,5%
- język rosyjski - 100%
- matematyka - 64,2%
poniedziałek -piątek
w godz. 7.15-17.00
dni otwarte - soboty w godz. 10.00-13.00
tel. 56-659-89-70
Rozpoczynamy nabór do klasy I LO na rok szkolny 2020-2021
----------------------------
Rekrutacja uzupełniająca:
do klas I i II liceum
do klas I - VIII szkoły podstawowej,
Wycieczka na odnowiony Dworzec Główny w Toruniu 9 grudnia 2015

Uczniowie kl. I-III Społecznej Szkoły Podstawowej GEM wybrały się na dworzec głównych , który  został całkowicie wyremontowany i zmodernizowany. Pod opieką pana zarządcy dworca i pani naczelnik dzieci zwiedziły najciekawsze zakątki dworca, poznały jego  historie , zasady bezpieczeństwa podczas poruszania się po dworcu jak i podczas podróży pociągiem , udogodnienia dla niepełnosprawnych itd.. Następnie kupiliśmy bilety i pojechaliśmy pociągiem w stronę swojej szkoły. Z tego co się dowiedzieliśmy od pani naczelnik  i z tego co zobaczyliśmy powstaną pracę konkursowe, a najlepsze z nich będą powieszone na wystawie w gablotach w tunelu. Najlepsi artyści dostaną też pamiątkowe pierniki w kształcie parowozu lub anioła. Nasza wizyta została również uwieczniona na stronie dworca w aktualnościach.