Egzamin ósmoklasisty 2019!
Nasza szkoła otrzymała List gratulacyjny
od Kuratora Oświaty
- za wysoki wynik egzaminu!
W związku ze stanem epidemicznym
szkoła została zamknięta
16.03.2020 - 25.03.2020

telefon kontaktowy - 502 557 865
e-dziennik - https://uonetplus.vulcan.net.pl/miastotorun
Zajęcia edukacyjne prowadzone są na platformie
moodle.gem.edu.pl
Trwa nabór do klasy I LO na rok szkolny 2020-2021
----------------------------
Rekrutacja uzupełniająca:
do klas I i II liceum
do klas I - VIII szkoły podstawowej,
Wycieczka szkolna do Rowów klas I-III SP

W tym roku uczniowie klas I-III wyjechali na wycieczkę szkolną do Rowów – malowniczego miasta położonego nad Bałtykiem i sąsiadującego ze Słowińskim Parkiem Narodowym. Pobyt trwał 3 dni, a liczne atrakcje sprawiały, że wydawał się krótki. Dzieci zwiedziły Dolinę Charlotty i zobaczyły  ogród zoologiczny a w nim liczne gatunki świata fauny. Uczniowie wkroczyli w świat dziecięcej literatury zwiedzając Krainę Bajek. Największym powodzeniem cieszył się pobyt w Sea Parku w Sarbsku, gdzie film w 5d dodał emocji, a pokaz treningu medycznego w największym fokarium w Polsce zachwycał każdego. Podczas pobytu nie zabrakło pieszych wędrówek na wydmy czy spacerów po Słowińskim Parku Narodowym. Podchody przy zachodzącym słońcu i wiele innych zabaw i atrakcji sprawiły, że wyjazd był udany, a Rowy na długo pozostaną w pamięci wycieczkowiczów. Trochę zdjęć tutaj reszta na Facebooku szkolnym.