Nasza szkoła osiągnęła najwyższą średnią w Toruniu ze wszystkich szkół publicznych
pon-czw w godz. 7.10-17.00
piątki w godz. 7.10-15.00
Zapraszamy na dni otwarte
w każdą sobotę maja
i czerwca 2018
od 10.00 do 13.00
Trwa nabór do klas:
I - VIII szkoły podstawowej,
uzupełniający do II-III gimnazjum
oraz do I klasy Liceum Językowego
Wycieczka szkolna do Rowów klas I-III SP

W tym roku uczniowie klas I-III wyjechali na wycieczkę szkolną do Rowów – malowniczego miasta położonego nad Bałtykiem i sąsiadującego ze Słowińskim Parkiem Narodowym. Pobyt trwał 3 dni, a liczne atrakcje sprawiały, że wydawał się krótki. Dzieci zwiedziły Dolinę Charlotty i zobaczyły  ogród zoologiczny a w nim liczne gatunki świata fauny. Uczniowie wkroczyli w świat dziecięcej literatury zwiedzając Krainę Bajek. Największym powodzeniem cieszył się pobyt w Sea Parku w Sarbsku, gdzie film w 5d dodał emocji, a pokaz treningu medycznego w największym fokarium w Polsce zachwycał każdego. Podczas pobytu nie zabrakło pieszych wędrówek na wydmy czy spacerów po Słowińskim Parku Narodowym. Podchody przy zachodzącym słońcu i wiele innych zabaw i atrakcji sprawiły, że wyjazd był udany, a Rowy na długo pozostaną w pamięci wycieczkowiczów. Trochę zdjęć tutaj reszta na Facebooku szkolnym.