Trwa nabór do klasy I SP
i uzupełniający do klas II-VIII na rok 2020/21

(zakładka rekrutacja)

Rekrutacja uzupełniająca do klas I-III liceum

(zakładka rekrutacja)
Sekretariat od 17.01.2021 czynny:
od poniedziałku do piątku
w godz. 8.00 - 17.00
telefon-566598970; 502 557 865
DNI OTWARTE
w każdą sobotę marca, kwietnia i maja
od 10.00 do 13.00
Wycieczka szkolna do Rowów klas I-III SP

W tym roku uczniowie klas I-III wyjechali na wycieczkę szkolną do Rowów – malowniczego miasta położonego nad Bałtykiem i sąsiadującego ze Słowińskim Parkiem Narodowym. Pobyt trwał 3 dni, a liczne atrakcje sprawiały, że wydawał się krótki. Dzieci zwiedziły Dolinę Charlotty i zobaczyły  ogród zoologiczny a w nim liczne gatunki świata fauny. Uczniowie wkroczyli w świat dziecięcej literatury zwiedzając Krainę Bajek. Największym powodzeniem cieszył się pobyt w Sea Parku w Sarbsku, gdzie film w 5d dodał emocji, a pokaz treningu medycznego w największym fokarium w Polsce zachwycał każdego. Podczas pobytu nie zabrakło pieszych wędrówek na wydmy czy spacerów po Słowińskim Parku Narodowym. Podchody przy zachodzącym słońcu i wiele innych zabaw i atrakcji sprawiły, że wyjazd był udany, a Rowy na długo pozostaną w pamięci wycieczkowiczów. Trochę zdjęć tutaj reszta na Facebooku szkolnym.