Egzamin ósmoklasisty 2019!
Nasza szkoła otrzymała List gratulacyjny
od Kuratora Oświaty
- za wysoki wynik egzaminu!

- język polski - 80,6%
- język angielski -91,5%
- język rosyjski - 100%
- matematyka - 64,2%
poniedziałek -piątek
w godz. 7.15-17.00
tel. 56-659-89-70
Rozpoczynamy nabór do klasy I LO na rok szkolny 2020-2021
----------------------------
Rekrutacja uzupełniająca:
do klas I i II liceum
do klas I - VIII szkoły podstawowej,
Wystawa portretów Mikołaja Kopernika 15-21.03.2019 r

21 marca nastąpiło rozstrzygnięcie Wewnątrzszkolnego Konkursu Plastycznego na portret Mikołaja Kopernika. Adresowany był on do wszystkich uczniów naszej Szkoły.
Zrealizowany mógł być w technice dowolnej ale na kartce formatu A4 z ramką A3.
W ocenie prac brane były pod uwagę, m. in. zgodność z tematyką, dokończenie pracy, walory estetyczne, dbałość o szczegóły, pomysłowość, wkład pracy i zaangażowanie.
Uczniowie GEM z klas 4 – 7 Szkoły Podstawowej, 3 Gimnazjum oraz 1 Liceum swoje prace wykonywali na lekcjach plastyki i wok (w tygodniu od 25 lutego) a potem dokończyli je w domu dostarczając najpóźniej do 14 marca. Rozstrzygnięcie konkursu oraz wystawa miały miejsce od 15 do 21 marca.
Były 3 etapy konkursu: wykonanie i dostarczenie prac; wyłonienie ciekawszych, najbardziej estetycznych oraz zrobienie wystawy; wyłonienie zwycięzców spośród wybranych na wystawie poprzez oddanie głosów przez uczniów i nauczycieli.
Wydarzenie to miało miejsce miesiąc po rocznicy 546 Urodzin Kopernika w pierwszy dzień wiosny podczas Śniadanka Wiosennego.