Trwa nabór do klasy I SP
i uzupełniający do klas II-VIII na rok 2020/21

(zakładka rekrutacja)
Trwa nabór do klasy I LO na rok 2020/21
Rekrutacja uzupełniająca do klas I-III liceum

(zakładka rekrutacja)
Sekretariat czynny:
od poniedziałku do piątku
w godz. 8.00 - 15.00
szkoła otwarta w każdą sobotę od 10.00 - 13.00
telefon-566598970; 502 557 865
e-dziennik - https://uonetplus.vulcan.net.pl/miastotorun
Wystawa portretów Mikołaja Kopernika 15-21.03.2019 r

21 marca nastąpiło rozstrzygnięcie Wewnątrzszkolnego Konkursu Plastycznego na portret Mikołaja Kopernika. Adresowany był on do wszystkich uczniów naszej Szkoły.
Zrealizowany mógł być w technice dowolnej ale na kartce formatu A4 z ramką A3.
W ocenie prac brane były pod uwagę, m. in. zgodność z tematyką, dokończenie pracy, walory estetyczne, dbałość o szczegóły, pomysłowość, wkład pracy i zaangażowanie.
Uczniowie GEM z klas 4 – 7 Szkoły Podstawowej, 3 Gimnazjum oraz 1 Liceum swoje prace wykonywali na lekcjach plastyki i wok (w tygodniu od 25 lutego) a potem dokończyli je w domu dostarczając najpóźniej do 14 marca. Rozstrzygnięcie konkursu oraz wystawa miały miejsce od 15 do 21 marca.
Były 3 etapy konkursu: wykonanie i dostarczenie prac; wyłonienie ciekawszych, najbardziej estetycznych oraz zrobienie wystawy; wyłonienie zwycięzców spośród wybranych na wystawie poprzez oddanie głosów przez uczniów i nauczycieli.
Wydarzenie to miało miejsce miesiąc po rocznicy 546 Urodzin Kopernika w pierwszy dzień wiosny podczas Śniadanka Wiosennego.