Nasza szkoła osiągnęła najwyższą średnią w Toruniu ze wszystkich szkół publicznych
Sekretariat szkoły czynny w wakacje
pon-piątki w godz. 7.30-15.30
Trwa nabór do klas:
I - VIII szkoły podstawowej,
uzupełniający do III klasy gimnazjum
oraz do I klasy Liceum Językowego
Zakończenie roku szkolnego 2016 w SP

W piątek 24.06.2016 o godzinie 12.00 rozpoczęło się uroczyste zakończenie roku szkolnego w naszej szkole podstawowej. Po przywitaniu licznie zgromadzonych rodziców, uczniów i nauczycieli nastąpiło uroczyste wręczenie świadectw, dyplomów i nagród za całoroczną pracę. Uczniowie dziękowali swoim wychowawczyniom za opiekę, pomoc i wyrozumiałość. W przerwie w rozdawaniu świadectw i dyplomów w klasach I-III a IV-VI wystąpiły zespoły taneczne, które pracowały przez cały rok pod opieką pani Justyny Rumińskiej. Na zakończenie – wszyscy uczniowie VI klasy przedstawili krótką inscenizację – podziękowanie za lata spędzone w naszej szkole podstawowej. Wszyscy ucieszyli się, że są już WAKACJE!