Trwa nabór do klasy I SP
i uzupełniający do klas II-VIII na rok 2020/21

(zakładka rekrutacja)
Trwa nabór do klasy I LO na rok 2020/21
Rekrutacja uzupełniająca do klas I-III liceum

(zakładka rekrutacja)
Sekretariat czynny:
od poniedziałku do piątku
w godz. 8.00 - 15.00
telefon-566598970; 502 557 865
e-dziennik - https://uonetplus.vulcan.net.pl/miastotorun
Zakończenie roku szkolnego 2017-2018 dla klas starszych.

W czwartek 22 czerwca 2018 roku po południu uczniowie klas gimnazjalnych i klasy VII Szkoły Podstawowej uczestniczyli w uroczystym zakończeniu roku szkolnego. Przybyli również rodzice i nauczyciele. Zakończenie poprowadziło dwóch uczniów z klasy II i III Gimnazjum. Pani dyrektor podsumowała cały rok szkolny i życzyła bezpiecznych i szczęśliwych wakacji. Wychowawcy poszczególnych klas przedstawili osiągnięcia swoich uczniów oraz uroczyście wręczyli dyplomy, wyróżnienia i świadectwa ukończenia klasy i szkoły. Klasa II gimnazjum przygotowała drobne upominki dla swoich starszych kolegów. Co prawda uczniowie klasy III Gimnazjum zakończyli naukę ale większość z nich od 3 września będzie uczniami naszego Liceum – z czego wszyscy byli bardzo zadowoleni.Na zakończenie były pamiątkowe zdjęcia.