Nasza szkoła osiągnęła najwyższą średnią
w Toruniu ze wszystkich szkół publicznych
w okresie wakacyjnym - pon-piątki
w godz. 8.30-15.00
------------------
ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO:
poniedziałek - 2 września
8.30 - SP VIII + LO
10.00 - SP V-VII
11.30 - SP I-IV
Trwa rekrutacja do:
- I klasy LO po klasie VIII
- I klasy szkoły podstawowej

oraz rekrutacja uzupełniająca
do klas II - VIII szkoły podstawowej,
Zakończenie roku szkolnego 2017-2018 dla klas starszych.

W czwartek 22 czerwca 2018 roku po południu uczniowie klas gimnazjalnych i klasy VII Szkoły Podstawowej uczestniczyli w uroczystym zakończeniu roku szkolnego. Przybyli również rodzice i nauczyciele. Zakończenie poprowadziło dwóch uczniów z klasy II i III Gimnazjum. Pani dyrektor podsumowała cały rok szkolny i życzyła bezpiecznych i szczęśliwych wakacji. Wychowawcy poszczególnych klas przedstawili osiągnięcia swoich uczniów oraz uroczyście wręczyli dyplomy, wyróżnienia i świadectwa ukończenia klasy i szkoły. Klasa II gimnazjum przygotowała drobne upominki dla swoich starszych kolegów. Co prawda uczniowie klasy III Gimnazjum zakończyli naukę ale większość z nich od 3 września będzie uczniami naszego Liceum – z czego wszyscy byli bardzo zadowoleni.Na zakończenie były pamiątkowe zdjęcia.