Egzamin ósmoklasisty 2019!
Nasza szkoła otrzymała List gratulacyjny
od Kuratora Oświaty
- za wysoki wynik egzaminu!

- język polski - 80,6%
- język angielski -91,5%
- język rosyjski - 100%
- matematyka - 64,2%
poniedziałek -piątek
w godz. 7.15-17.00
dni otwarte - soboty w godz. 10.00-13.00
tel. 56-659-89-70
Rozpoczynamy nabór do klasy I LO na rok szkolny 2020-2021
----------------------------
Rekrutacja uzupełniająca:
do klas I i II liceum
do klas I - VIII szkoły podstawowej,
Zakończenie roku szkolnego 2017-2018 dla klas starszych.

W czwartek 22 czerwca 2018 roku po południu uczniowie klas gimnazjalnych i klasy VII Szkoły Podstawowej uczestniczyli w uroczystym zakończeniu roku szkolnego. Przybyli również rodzice i nauczyciele. Zakończenie poprowadziło dwóch uczniów z klasy II i III Gimnazjum. Pani dyrektor podsumowała cały rok szkolny i życzyła bezpiecznych i szczęśliwych wakacji. Wychowawcy poszczególnych klas przedstawili osiągnięcia swoich uczniów oraz uroczyście wręczyli dyplomy, wyróżnienia i świadectwa ukończenia klasy i szkoły. Klasa II gimnazjum przygotowała drobne upominki dla swoich starszych kolegów. Co prawda uczniowie klasy III Gimnazjum zakończyli naukę ale większość z nich od 3 września będzie uczniami naszego Liceum – z czego wszyscy byli bardzo zadowoleni.Na zakończenie były pamiątkowe zdjęcia.