Nasza szkoła osiągnęła najwyższą średnią w Toruniu ze wszystkich szkół publicznych
Sekretariat szkoły czynny w wakacje
pon-piątki w godz. 7.30-15.30
Trwa nabór do:
I klasy LO po klasie VIII
I klasy LO po gimnazjum
oraz do klas I - VIII szkoły podstawowej,
Zakończenie roku szkolnego 2017-2018 dla klas starszych.

W czwartek 22 czerwca 2018 roku po południu uczniowie klas gimnazjalnych i klasy VII Szkoły Podstawowej uczestniczyli w uroczystym zakończeniu roku szkolnego. Przybyli również rodzice i nauczyciele. Zakończenie poprowadziło dwóch uczniów z klasy II i III Gimnazjum. Pani dyrektor podsumowała cały rok szkolny i życzyła bezpiecznych i szczęśliwych wakacji. Wychowawcy poszczególnych klas przedstawili osiągnięcia swoich uczniów oraz uroczyście wręczyli dyplomy, wyróżnienia i świadectwa ukończenia klasy i szkoły. Klasa II gimnazjum przygotowała drobne upominki dla swoich starszych kolegów. Co prawda uczniowie klasy III Gimnazjum zakończyli naukę ale większość z nich od 3 września będzie uczniami naszego Liceum – z czego wszyscy byli bardzo zadowoleni.Na zakończenie były pamiątkowe zdjęcia.