Trwa nabór do klasy I SP
i uzupełniający do klas II-VIII na rok 2020/21

(zakładka rekrutacja)

Rekrutacja uzupełniająca do klas I-III liceum

(zakładka rekrutacja)
Sekretariat od 17.01.2021 czynny:
od poniedziałku do piątku
w godz. 8.00 - 17.00
telefon-566598970; 502 557 865
DNI OTWARTE
w każdą sobotę marca, kwietnia i maja
od 10.00 do 13.00
Zakończenie zajęć dydaktycznych dla klasy III LO

Dnia 29. 04. 2016 roku o godzinie 12:40 odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego dla klasy maturalnej. Wychowawczyni klasy, pani Joanna Domeradzka-Kowalkowska powitała serdecznie wszystkich zgromadzonych, a następnie zaprosiła do obejrzenia prezentacji upamiętniającej najważniejsze szkolne wydarzenia, w których brali udział tegoroczni absolwenci. Uczniowie wraz z wychowawczynią podziękowali Pani Dyrektor oraz wszystkim nauczycielom za opiekę, zaangażowanie i trud włożony w przygotowanie uczniów do egzaminu dojrzałości. Miłą niespodziankę przygotowali także uczniowie z kasy drugiej. Podarowali oni swoim starszym kolegom pamiątkowe zdjęcia z różnych imprez szkolnych oraz podziękowali za wspólnie spędzone chwile. Następnie głos zabrała Pani Dyrektor. Życzyła maturzystom wielu sukcesów oraz spełnienia wszystkich marzeń. Po rozdaniu świadectw uczniowie udali się na słodki poczęstunek. Mamy nadzieję, że maturzyści będą z uśmiechem wspominać czas spędzony w naszej szkole. 😉 Trzymamy kciuki na maturze !!!