Nasza szkoła osiągnęła najwyższą średnią w Toruniu ze wszystkich szkół publicznych
pon-czw w godz. 7.10-17.00
piątki w godz. 7.10-15.00
Zapraszamy na dni otwarte
w każdą sobotę maja
i czerwca 2018
od 10.00 do 13.00
Trwa nabór do klas:
I - VIII szkoły podstawowej,
uzupełniający do II-III gimnazjum
oraz do I klasy Liceum Językowego
Zakończenie zajęć dydaktycznych dla klasy III LO

Dnia 29. 04. 2016 roku o godzinie 12:40 odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego dla klasy maturalnej. Wychowawczyni klasy, pani Joanna Domeradzka-Kowalkowska powitała serdecznie wszystkich zgromadzonych, a następnie zaprosiła do obejrzenia prezentacji upamiętniającej najważniejsze szkolne wydarzenia, w których brali udział tegoroczni absolwenci. Uczniowie wraz z wychowawczynią podziękowali Pani Dyrektor oraz wszystkim nauczycielom za opiekę, zaangażowanie i trud włożony w przygotowanie uczniów do egzaminu dojrzałości. Miłą niespodziankę przygotowali także uczniowie z kasy drugiej. Podarowali oni swoim starszym kolegom pamiątkowe zdjęcia z różnych imprez szkolnych oraz podziękowali za wspólnie spędzone chwile. Następnie głos zabrała Pani Dyrektor. Życzyła maturzystom wielu sukcesów oraz spełnienia wszystkich marzeń. Po rozdaniu świadectw uczniowie udali się na słodki poczęstunek. Mamy nadzieję, że maturzyści będą z uśmiechem wspominać czas spędzony w naszej szkole. 😉 Trzymamy kciuki na maturze !!!