Nasza szkoła osiągnęła najwyższą średnią
w Toruniu ze wszystkich szkół publicznych
w okresie wakacyjnym - pon-piątki
w godz. 8.30-15.00
------------------
ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO:
poniedziałek - 2 września
8.30 - SP VIII + LO
10.00 - SP V-VII
11.30 - SP I-IV
Trwa rekrutacja do:
- I klasy LO po klasie VIII
- I klasy szkoły podstawowej

oraz rekrutacja uzupełniająca
do klas II - VIII szkoły podstawowej,
Zakończenie zajęć dydaktycznych dla klasy III LO

Dnia 29. 04. 2016 roku o godzinie 12:40 odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego dla klasy maturalnej. Wychowawczyni klasy, pani Joanna Domeradzka-Kowalkowska powitała serdecznie wszystkich zgromadzonych, a następnie zaprosiła do obejrzenia prezentacji upamiętniającej najważniejsze szkolne wydarzenia, w których brali udział tegoroczni absolwenci. Uczniowie wraz z wychowawczynią podziękowali Pani Dyrektor oraz wszystkim nauczycielom za opiekę, zaangażowanie i trud włożony w przygotowanie uczniów do egzaminu dojrzałości. Miłą niespodziankę przygotowali także uczniowie z kasy drugiej. Podarowali oni swoim starszym kolegom pamiątkowe zdjęcia z różnych imprez szkolnych oraz podziękowali za wspólnie spędzone chwile. Następnie głos zabrała Pani Dyrektor. Życzyła maturzystom wielu sukcesów oraz spełnienia wszystkich marzeń. Po rozdaniu świadectw uczniowie udali się na słodki poczęstunek. Mamy nadzieję, że maturzyści będą z uśmiechem wspominać czas spędzony w naszej szkole. 😉 Trzymamy kciuki na maturze !!!