01.09.2015 – Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego w gimnazjum i liceum

Uroczystość rozpoczęła się o godzinie 9.00 w klasach gimnazjum i liceum. Pani Dyrektor Senia Martuszewska bardzo  serdecznie powitała zgromadzonych uczniów, ich bliskich oraz nauczycieli. Następnie przedstawiła nowych uczniów oraz życzyła wszystkim sumienności  w wywiązywaniu się z obowiązków szkolnych i jak najlepszych wyników w nauce. Po części oficjalnej w salach lekcyjnych spotkali się wychowawcy wraz ze swoimi podopiecznymi, aby przedstawić im plan zajęć i przekazać najważniejsze informacje dotyczące spotkań integracyjnych.

Uczniowie z uśmiechem na twarzach opowiadali o swoich wakacyjnych przeżyciach i podróżach.  Mamy nadzieje, że czeka nas rok pełen miłych i niezapomnianych wrażeń.