23.02.2014 – ,,CZARODZIEJSKIE MOCE” – BAL KARNAWAŁOWY DLA UCZNIÓW KLAS IV-V SP

23.02. 2014 roku uczniowie wzięli udział w balu karnawałowym. Każdy postarał się o pomysłowy kostium i maskę. Mieliśmy okazję zobaczyć żołnierzy, piratów, tancerki, mimów, baletnice oraz wróżki. Dla uczestników zabawy zostały przygotowane różne konkursy: między innymi picia oranżady w jak najkrótszym czasie, szybkiego jedzenia jabłek oraz brakującego krzesła. Następnie zostały przyznane nagrody za samodzielne przygotowanie maski karnawałowej. Pod koniec balu zostali wybrani Król i Królowa. Tytuły te zyskali kowbojka Patrycja Przygoda i pirat Tymoteusz Smoliński. Wszyscy otrzymali pamiątkowe dyplomy i drobne upominki. Zabawa była wyśmienita!