30.11.2014 – XXXVI Nocne Marsze na Orientację

W dniu 30.11.2014 w Centrum Zawodów Motocrossowych TKM w Toruniu uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Nocnych Marszach na Orientację. Musieli wykazać się umiejętnością czytania mapy, korzystania z kompasu, a to wszystko w słabym świetle latarek. Wszyscy 'pracowali’ z pełnym zaangażowaniem – humory dopisywały przez cały czas. Aura typowo jesienna stwarzała dodatkowy klimat. Nad wszystkim czuwała Pani Beata Papińska nauczyciel geografii i pasjonat takich marszów. Wszyscy wrócili do swoich domów bezpiecznie z workiem wrażeń i chętni do dalszych tego typu imprez. Życzymy powodzenia na następnych marszach 🙂 !