Dzień Babci i Dziadka w naszej szkole

Mimo, że styczeń jest zimowym miesiącem, pełnym chłodnych dni, są takie dwa dni, jedyne w roku, kiedy każdemu robi się cieplej na sercu, bo przecież jest to święto naszych kochanych babć i dziadków.

W Społecznej Szkole Podstawowej w środę 21.01.2015 roku uczniowie klas I-III  gościli wyjątkowe osoby: kochane babcie i dziadków. Na początku dzieci przygotowały część artystyczną: śpiewały i recytowały wiersze oraz wręczyły przygotowane  samodzielnie upominki.  Następnie odbyły się warsztaty plastyczne, gdzie uczniowie wraz z dziadkami wykonywali maski karnawałowe. Był  to dzień pełen uśmiechów, wzruszeń, łez i radości.

Babciom i Dziadkom z okazji ich święta życzymy jeszcze raz wszystkiego dobrego.