Dzień Niepodległości w GEM

Dnia 10 listopada 2016 roku odbyła się akademia dla uczczenia 98.rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Jej przygotowaniem zajęły się cztery nauczycielki: pani Małgorzata Kulesza, pani Anna Borkowska, pani Kinga Grzelczyk oraz pani Joanna Domeradzka-Kowalkowska. Uroczystość rozpoczęła się od powitania przez panią Dyrektor wszystkich uczniów oraz nauczycieli. Pani Dyrektor przypomniała o najważniejszych wydarzeniach związanych z tym świętem. Następnie obejrzeliśmy program artystyczny przygotowany przez uczniów naszej szkoły. Dzięki patriotycznym wierszom i wojskowym pieśniom przypomnieliśmy sobie o poświęceniu tych, którzy oddali życie w obronie naszej Ojczyzny.