XXII Finał Toruńskiej Mini Listy Przebojów

Toruńska Mini Lista Przebojów to impreza charytatywna, organizowana przez Mariolę i Bogdana Jankowiaków. Uczniowie klas I-III szkół podstawowych wcielają się w dorosłe gwiazdy muzyki rozrywkowej. Zmagają się ze sobą w dwóch kategoriach: solista i zespół. Finał konkursu odbył się 3. 06. 2014 roku w Teatrze W. Horzycy.

Naszą szkołę reprezentowali uczniowie z drugiej klasy: Kacper Bogusiewicz i Jakub Pocieżnicki, którzy już od marca przygotowywali się do występu. Kacper wykonał piosenkę Justina Biebera pt. ,,Baby”, natomiast Jakub zaśpiewał ,,Livin’ La Vida Loca” Rickyego Martina. Chłopcy stanęli na podium! Kacper zajął pierwsze miejsce, a Kuba trzecie.

Gratulujemy!