Finalistki konkursu ogólnopolskiego!

Miło nam poinformować, że  uczennice kl. II LO: Ewelina Kozak, Karolina Jaskólska-Gąsiorowska i Malwina Jagiełka, pod kierunkiem Pani prof. Łucji Modzelewskiej, wygrały wojewódzkie eliminacje w konkursie “Najlepsze zajęcia z przedsiębiorczości”. Dziewczęta będą reprezentować województwo kujawsko-pomorskie w Warszawie w finale ogólnopolskim. Finał odbędzie się na jednej z prestiżowych uczelni w Warszawie. Zadaniem uczestników będzie rozwiązanie finałowego studium przypadku, który zostanie oceniony przez Panel Oceniający. W jego skład będą wchodzić m.in.profesorowie ekonomii oraz praktycy świata biznesu.
“Najlepsze Zajęcia z Przedsiębiorczości” powstały z inicjatywy studentów aktywnie realizujących się w Studenckim Forum Business Centre Club, którzy chcieliby pomóc swoim młodszym kolegom oraz umożliwić im bardziej świadomy start w kolejny etap w swoim życiu.
Konkurs “Najlepsze Zajęcia z Przedsiębiorczości” w woj. kujawsko-pomorskim organizowany jest pod patronatem Urzędu Marszałkowskiego woj. Kujawsko-Pomorskiego oraz Wyższej Szkoły Bankowej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.