II Piknik rodzinny Szkoły Podstawowej GEM

Po lekcjach uczniowie naszej szkoły razem z rodzicami, dziadkami, babciami i swoim rodzeństwem brali udział w turnieju rodzinnym. Każdy zespół miał do zaliczenia 5 konkurencji wszechstronnych, słodkich i ciekawych – jedzenie czekolady widelcem i nożem, bieg w płetwach, zjadanie pączka na sznurku, bieg z przeszkodami, przebieranie się w czapkę Stańczyka. Lecz na samym początku zwyciężyła wata cukrowa, do której ustawiła się spora kolejka. Potem można było wykorzystać całe miasteczko zjeżdzalni, trampolin i tarcz. Był szwedzki stół i grill – każdy jadł co lubił najbardziej.W drugiej cześci był mecz siatkowy rodzice II klasy – pozostałe klasy, oraz mecz piłki nożnej. Na zakończenie było uroczyste rozdanie wyróżnień, dyplomów. za pierwsze trzy miejsca drużyny rodzinne otrzymały medale pamiątkowe. Wszyscy stanęli do pamiątkowego zdjęcia.