Jasełka w Szkole Podstawowej GEM 2013

Dziś odbyły się Jasełka dla Rodziców. Była grupa pasterzy, aniołków i diabełków. Diabły sprezentowały sobie oryginalne czerwone rogi, które jeszcze na dodatek świeciły. Dekoracja również była ozdobiona girlandą małych światełek które można było sterować – wyłączać i włączać w zależności od potrzeby scenerii. Wszyscy aktorzy byli bardzo dobrze przygotowani do swoich ról i starali się ze wszystkich sił. To była wielka radość ich oglądać nad wszystkim czuwała Pani Hanna Dzikiewicz z wszystkim paniami wychowawczyniami klas I-III. Na zakończenie były podziękowania i pamiątkowe zdjęcia z nauczycielami. Zwiastun zdjęć poniżej – reszta na serwerze szkoły.