Szkolny konkurs „Mam talent” dla klas I-VI SP

Dnia 08.06.2016 roku odbył się szkolny konkurs ,,Mam talent”.  Jego organizacją zajęła się pani Ewa Torgowska. Wzięli w nim udział uczniowie z klas I-VI SP. Mieliśmy okazję obejrzeć występy muzyczno-taneczne oraz piękne prace plastyczne. Wybór zwycięzców nie był łatwy. Wszyscy bowiem byli świetnie przygotowani i starali się oczarować zarówno jury, jak i zgromadzoną widownię.  Obrady trwały długo. Przewodnicząca jury, pani dyrektor Senia Martuszewska podziękowała wszystkim uczestnikom za udział w konkursie i pogratulowała zwycięzcom. Nie możemy doczekać się kolejnych występów naszych zdolnych artystów.