Noc w szkole dla klas IV-V SP

12. 06. 2014 roku została zorganizowana noc w szkole dla klas IV-V. Przygotowaniem programu zajęć na ten wieczór zajęły się dwie panie: pani Anna Borkowska i pani Iwona Zawiślak – Sobota.

Około godziny 18:30, tuz po zbiórce, dzieci wzięły udział w zabawach ruchowych: grały w dwa ognie i zbijaka. Następnie zajęły się poszukiwaniem czterech żywiołów. Po rozgrywkach sportowych uczniowie wysłuchali pogadanki dotyczącej sztuki filmowej i efektów specjalnych w kinie. Później oglądali wybrane przez nauczycielki filmy familijne i fantasy. Po kolacji udali się na nocną obserwację nieba. Około północy nastała cisza nocna.

Następnego dnia dzieci wstały o 6:00, aby samodzielnie przygotować sobie śniadanie i przygotować się do zajęć dydaktycznych. Wszyscy uczestnicy zabawy zgodnie twierdzą, że noc w szkole to udana impreza!