X
Trwa nabór do klasy I SP i I LO na rok szkolny 2022/23
Trwa nabór uzupełniający do klas II-VIII SP
oraz do klas II-III LO
(
Rozpoczynamy nabór dla 6-latków do
zerówki na rok szkolny 2022-2023

oraz do oddziałów przedszkolnych na następne lata
Sekretariat czynny:
od poniedziałku do czwartku
w godz. 7.15 - 17.00
w piątki 7.15 – 15.00
telefon-566598970; 502 557 865
DNI OTWARTE
W KAŻDĄ SOBOTĘ MIESIĄCA
w godzinach 10.00 - 13.00
POKAŻ MENU
SCHOWAJ MENU
Kadra dydaktyczna

Pedagog


mgr Anna Walendziak – pedagog



Nauczyciele klas I-III SP


mgr Hanna Dzikiewicz – nauczyciel nauczania wczesnoszkolnego – wychowawca klasy I


mgr Magdalena Dziergowska – nauczyciel nauczania wczesnoszkolnego – wychowawca klasy II


mgr Magdalena Załubka – nauczyciel nauczania wczesnoszkolnego – wychowawca klasy III


mgr Ewelina Samczyńska – nauczyciel nauczania wczesnoszkolnego – nauczyciel  zajęć popołudniowych


mgr Marta Jakubowska – nauczyciel nauczania wczesnoszkolnego – urlop



Nauczyciele języków obcych


mgr Małgorzata Kulesza – dyrektor;  j.angielski


mgr Karolina Grabowska – j. angielski – urlop


mgr Alicja Sztompka – j. angielski


mgr Katarzyna Stalkowska – j. angielski


mgr Monika Cholewa – j. angielski-urlop


mgr Beata Rysiewska – j. angielski


Jessica Kapche – konwersacje j. angielski


mgr Lidia Kowalska – j. rosyjski


mgrAnna Szczytniewska– j. hiszpański


mgr Marzena Szymczak – j. niemiecki



Nauczyciele


mgr Joanna Domeradzka – Kowalkowska – język polski


mgr Anna Borkowska– język polski


mgr Katarzyna Betlińska – język polski


mgr Stanisław Nobik – matematyka


mgr Iwona Zawiślak-Sobota – matematyka, fizyka – urlop


mgr Karol Mosakowski – matematyka,


mgr Łukasz Jaworski – matematyka


mgr  Ewa Tomaszewska-Guttfeld – informatyka


mgr  Karolina Olech – informatyka


mgr Beata Papińska – v-ce dyrektor; geografia; przyroda


mgr Marzena Czajka – podstawy przedsiębiorczości


mgr  Dominika Piwczyńska – biologia; chemia


mgr  Marcin Gładkowski – fizyka


dr Mikołaj Tomaszewski – historia; WOS


mgr Agnieszka Głowacka – historia


mgr Paweł Lubrański – historia, religia


mgr Aleksandra Meler – muzyka, plastyka


mgr Marta Domagała-Patyk – EDB


mgr Anna Kołodziej-Bielawska – WDŻ


mgr Michał Wasielewski – szachy


mgr Rafał Wankiewicz – WF, basen, gimnastyka korekcyjna


mgr Piotr Lerch – WF


mgr Iwona Kopacz – zajęcia z tańca; zumba


mgr Szymon Rosiński – WF


mgr Wojciech Bączkowski – basen