Obchody Dnia Niepodległości w naszej szkole

W czwartek 09 listopada w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Niepodległości na 2 tury. Najpierw odbył się uroczysty apel dla klas I-III SP. Starsi koledzy i koleżanki przedstawili swój program – młodsi odwzajemnili się piosenką. Po godzinnej przerwie cała szkoła zgromadziła się w ogrodzie, gdzie odśpiewaliśmy hymn , a poczet sztandarowy wciągnął flagę Polski na maszt. Po powrocie do szkoły uczniowie klas starszych SP oraz gimnazjum brali czynny udział w akademii poświęconej niepodległej Polsce. Część artystyczna przygotowana przez starszych uczniów przeplatana była pieśniami patriotycznymi. Na zakończenie wszyscy udali się na słodki poczęstunek.