Pasowanie na ucznia klasy I SP (2016)

21 października 2016 o godzinie 14.30 odbyła się uroczystość pasowania na ucznia. Uczniowie klasy I przygotowali część artystyczną razem ze swoimi koleżankami i kolegami z klas starszych pod czujnym okiem wszystkich nauczycieli uczących w klasach I-III. Zaprezentowali oni swoje umiejętności śpiewu i tańca. Musieli odpowiedzieć na szereg pytań zadawanych przez starszych. Wszystkie próby zaliczyli i po części artystycznej przystąpili do ślubowania w obecności dyrekcji, nauczycieli, rodziców, dziadków oraz uczniów starszych klas. Po uroczystości wychowawczyni klasy I Marta Jakubowska zaprosiła gości i dzieci na słodki poczęstunek. Ten dzień przyniósł wiele wzruszeń oraz uśmiechu szczególnie na twarzach dzieci.