Pasowanie na uczniów Szkoły Podstawowej GEM

29 października o godzinie 14.00 odbyła się uroczystość pasowania na ucznia. Uczniowie klasy I po części artystycznej, w której mogli zaprezentować swoje umiejętności – ślubowali w obecności dyrekcji, nauczycieli,  rodziców, dziadków oraz starszych koleżanek i kolegów. Ten dzień, to także data historyczna dla szkoły podstawowej – po raz pierwszy uczniowie założyli mundurek szkolny, który będzie im towarzyszył na wszystkich ważnych szkolnych uroczystościach. Po części oficjalnej ślubowania, wychowawca klasy pani Monika Jenczewska zaprosiła rodziców i ich pociechy na słodki poczęstunek.