Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2014-2015 dla gimnazjalistów i licealistów

Dnia 26. 06. 2015 roku o godzinie 9:00 odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego dla gimnazjalistów i licealistów.

Pani Dyrektor powitała zgromadzonych uczniów oraz ich bliskich. Złożyła gratulacje tym, którzy sumiennie pracowali i zyskali świadectwa z wyróżnieniem. Potem głos zabrała wychowawczyni 3 Gim. – pani Magdalena Budzyńska, która przywołała wspomnienia wspólnie spędzonych lat z klasą oraz życzyła swoim podopiecznym licznych sukcesów w przyszłości.  Następnie uczniowie III klasy gimnazjum podziękowali w ciepłych słowach Dyrekcji, Wychowawcy,  wszystkim Nauczycielom oraz Pracownikom szkoły za opiekę i trud włożony w ich wychowanie. Miłą niespodziankę sprawili uczniom 3 Gim. ich młodsi koledzy, którzy wręczyli im drobne podarunki.

Po wręczeniu świadectw i dyplomów za różne osiągnięcia, Pani Dyrektor życzyła uczniom radosnych i słonecznych wakacji.