Uroczyste zakończenie Roku Szkolnego 2021-2022 w Szkole Podstawowej

W piątek 24 czerwca o godzinie 9.00 rozpoczęła się uroczystość zakończenia Roku Szkolnego 2021-2022. W pierwszej kolejności świadectwa, dyplomy i nagrody otrzymali nasi najmłodsi z klas 1-3. Wszystkie wychowawczynie mogły przytulić swoje pociech przed ostatnim dzwonkiem szkolnym. Na zakończenie najmłodsi przedstawili swój program artystyczny. Potem wraz z wychowawczyniami i rodzicami udali się do swoich klas.

Na scenę weszli uczniowie starszych klas 4-7 SP. Tutaj trzeba było podsumować wszystkie konkursy, zawody i olimpiady. Również w tym przypadku wszyscy cieszyli się z promocji do klasy wyższej. Po otrzymaniu świadectw i dyplomów przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego podziękowali za mijający Rok Szkolny.