Warsztaty dla przedszkolaków w Nowym Roku

4 stycznia w naszej szkole po raz kolejny gościliśmy przedszkolaczki. Wizyta w naszej szkole rozpoczęła się od zwiedzania budynku szkoły, sal interaktywnych, pracowni komputerowych. Jednak najbardziej dzieciom podobała się świąteczna dekoracja, choinki, kominek i Mikołaje. Tym razem dzieci znów zostały podzielone na dwie grupy. Pierwszą pani Monika Cholewa zaprosiła na zabawy gwiazdkowe z językiem angielskim a druga grupa pod opieką pani Emilii Kokot wykonała śnieżynki z soli gruboziarnistej. Następnie grupy się wymieniły. Zapraszamy kolejne przedszkola do zabawy w naszej szkole!