Wigilia szkolna 2014 w GEM

Jak co roku odbyły się spotkania wigilijne w grupach I-III, IV-VI oraz w gimnazjum i liceum.

Był opłatek, życzenia, śpiewanie kolęd. Uczniowie z gimnazjum i liceum opowiadali o genezie zwyczajów wigilijnych, a uczniowie ze szkoły podstawowej uczestniczyli w licznych zabawach i konkursach związanych z okresem Świąt Bożego Narodzenia. Podsumowano także konkurs na najładniej udekorowaną świątecznie klasę.

Pierwsze miejsce w szkole podstawowej w grupie IV-VI zdobyła klasa IV, w gimnazjum klasa III a w liceum najładniej udekorowaną klasą okazała się klasa III. Wybór był trudny bo każda klasa wyglądała pięknie.