Wizyta licelaistów i gimnazjalistów w fundacji gen. Elżbiety Zawackiej

Uczniowie gimnazjum i liceum odwiedzili fundację Generał Elżbiety Zawackiej „Archiwum i Muzeum Pomorskie Armii Krajowej oraz Wojskowej Służby Polek”, znajdujące się przy ul. Podmurnej 93 w Toruniu. Mieli tu okazję poznać sylwetkę gen. Elżbiety Zawackiej – uczestniczki Powstania Warszawskiego, „Cichociemnej”, działaczki o zasłużonej przeszłości okupacyjnej, jak również  spotkać się z profesorem Zbigniewem Wojtczakiem i wysłuchać jego wspomnień dotyczących okresu okupacji w Polsce, działań Armii Krajowej. Uczniowie zapoznali się z działalnością Muzeum, zwiedzili wystawy i otrzymali publikacje wydawane przez fundację.