Wycieczki dla klas I- V SP

Dnia 23.06. 2014 roku został zorganizowany Dzień Sportu dla naszych najmłodszych uczniów. Zostali podzieleni na drużyny, które musiały zmierzyć się ze sobą w różnych konkurencjach. Porcję dobrej zabawy dostarczyła wspólna gra w siatkówkę. Po rozgrywkach sportowych nadszedł czas na jedzenie przygotowanych kanapek i sałatek.

We wtorek uczniowie udali się do teatru na przedstawienie pt. ,,Wąż”, a następnie do Manufaktury Cukierków, gdzie mieli okazję zrobić lizaki z gotowanego karmelu, cukru i syropu glukozowego. Natomiast w środę czwartoklasiści i piątoklasiści pojechali do Planetarium – Geodium, zaś dzieci z klas I- III wzięły udział w warsztatach lepienia z gliny.

To był pełen wrażeń tydzień!