Zakończenie roku szkolnego 2016 w Gm i LO

W piątek 24.06.2016 o godzinie 9.00 rozpoczęło się uroczyste zakończenie roku szkolnego w naszym Gimnazjum i Liceum. Po przywitaniu  rodziców, uczniów i nauczycieli nastąpiło uroczyste wręczenie świadectw, dyplomów i nagród za całoroczną pracę. Uczniowie dziękowali swoim ulubionym nauczycielom za naukę, wyrozumiałość i rady. na zakończenie wystąpił zespół taneczny, które pracował przez cały rok pod opieką pani Justyny Rumińskiej. Na zakończenie – uczniowie III klasy gimnazjum podziękowali za naukę, a od młodszych kolegów otrzymali skromne upominki. Wszyscy ucieszyli się, że są już WAKACJE!