Zakończenie zajęć dydaktycznych klasy III LO

W poniedziałek 28 kwietnia odbyła się uroczysta – ostatnia lekcja klasy III LO. Podsumowano 3 lata nauki – przedstawiając ciekawą prezentację. Następnie klasa podziękowała nauczycielom za naukę. Przedstawiciel klasy II naszego liceum życzył udanego zdania matury. Były potem fotki z ulubionymi nauczycielami grupowe i indywidualne. Nie zabrakło też kwiatów i rozmów w kuluarach. Tego oko kamery nie uchwyciło 🙁 . Tak to już jest kolejny rocznik (18) naszego liceum opuszcza mury szkolne. Pocieszeniem jest, że wielu wraca po latach dobrze wspominając te chwile w naszej ukochanej szkole.